Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes vele foglalkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel elkezdtünk beszélgetni és már karantén után randizni is fogunk de egyre kevesebbszer ír vissza.

Van hogy egy nap is eltelik mire visszaír pedig érdeklődően ír.

Viszont én sem egyből írok neki vissza direkt hagyom de azt kezdem érezmi hogy nem érdeklem és azért ír vissza ilyen ritkán.


2020. máj. 1. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg mit csinal v h miert ilyen keson irt, ez a legegyszerubb, nem kell hagyni egybol.
2020. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megkérdezte tőlem hogy mostanság mit csinálok és én is megkérdeztem tőle.

Nem látom túl elfoglaltnak hogy minden nap ennyire ritkán írjon vissza vagy hogy több mint egy napot kelljen várni a válaszára.

Persze megeshet hogy nem ér rá egy-két nap de nem ennyiszer.

Egyébként ő is felhoz témát szóval nem értem mi lehet a probléma.

Meg azért többször láttam fent.

2020. máj. 1. 18:35
 3/4 Lazy Lover ***** válasza:
igen! nem mindenkit kell egyből le írni.... lehet elfoglalt
2020. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy üzenetben nem szeret annyira beszélgetni, mint pl személyesen.
2020. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!