Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes foglalkozni ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Anotalkon ismertem meg, normálisnak tűnt, Facebookon eleinte visszaírt, utána is egyszavas válaszokban, egészen addig, amíg az osztálytársairól nem kérdeztem, ezt látta, nem írt vissza, ezek után jó pihenést kívántam neki.

(A lány kiskorú magam felnőtt vagyok, mégis tetszik nekem, jó a kinézete)


2019. dec. 27. 08:43
 1/8 Davandaa ***** válasza:
54%
És az anotalkon milyen volt veled? Ott válaszolt? Ott küldtél neki képet? Lehet hogy miután látott a Facebookon nem tetszettél neki, így már nem akart veled beszélni és ahelyett hogy ezt értelmesen közölte volna inkább így adta tudtodra. Szerintem ne írj már neki mert csak magadat alázod ő meg szórakozik.
2019. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Oszkár, a pozsgafa ***** válasza:

Már nem érdemes foglalkozni vele. Valószínűleg miután meglátott tényleg nem tetszettél neki. Ilyen volt már velem is. Bár ha akarod holnap még megpróbálhatod. Maximum arról fog pletyizni egész héten, hogy valami hülye egész nap irogatott neki.

De a remény vész el utoljára!

2019. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

“A lány kiskorú magam felnőtt vagyok, mégis tetszik nekem, jó a kinézete”

Ez mit jelent ebben az esetben? Elég fontos, mert így önmagában jelentheti azt is, hogy te 18 vagy, a lány meg 16 meg azt is, hogy te vagy 35, ő meg 13.

2019. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés: Nem azért nem ír csak keveset, mert nyilas?

Nyilas= Kíváncsi, könnyen elkalandozik a figyelme, keveset beszél.

2019. dec. 27. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én meg skorpió vagyok, ergo, domina és azonnal le kéne feküdnöm mindenkivel, a szexuális kisugárzásom meg őrjítő. Ja nem...

Ha keveset beszél, az azért van, mert ő ilyen személyiségű, de nem a csillagjegye miatt. Minden jegyben találsz ilyen embereket.

2019. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Férfi vagy nő vagy?
2019. dec. 27. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem halt meg a lány.
2019. dec. 27. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!