Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom már nem kíván...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem kíván annyira mint régen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régebben picit husis voltam, ezért elkezdtem fogyókúrázni. Le is adtam 8 kg-ot, örültem amikor a tükörbe néztem. A párom viszont minden egyes együttlétnél beszól a striák miatt. Tudom hogy nagyon látszódnak, de egy párkapcsolat lényege az hogy elfogadjuk egymást, és tudtommal ezen már csak halványítani lehet és végleges eltüntetni nem. Azóta valahogy mindig azt mondja hogy már nem vagyok kívánatos
2020. máj. 3. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ideje elbúcsúznotok egymástól.
2020. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Se nem barátod, se nem párod az, aki ilyeneket mond neked. Már csak azért sem kellesz neki, mert ilyen szolgalelkűen eltűröd tőle, mikor erősen el kéne utasítanod az ocsmány szövegét.
2020. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
A barátod egy bunkó.
2020. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem igazi kapcsolat akkor.
2020. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod igazán szeretne, akkor ha félkarú vagy féllábú lennél akkor is szeretne. Ha néhány csík miatt beszólogat, akkor mit keresel mellette?
2020. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Akkor tedd lapátra, kár az ilyen kapcsolatot erőltetni.
2020. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
97%
Szerintem is egy bunkó. Nem értem, hogy lehetnek emberek ilyen bunkók. Hidd el, úgy vagy gyönyörű ahogy vagy. Ha vékony, ha husis, ha sima bőrű, ha stríás... Biztos vagyok benne, hogy jönni fog egy olyan srác aki úgy fog szeretni ahogy vagy.
2020. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A barátod az inverz schobert norbi. 🙃

Majd más kívánni fog, ő nem érdemel meg.

2020. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell dobni.

Amúgy próbáld ki azt a krémet ami terhes csíkokkra van, nekem segített. Ja és nem terhesség miatt kentem ')

2020. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így is gondolja, de szeret, akkor nem mondja ki. Ha meg igen, akkor nincs miről beszélni.
2020. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!