Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális ez az érzés? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés? Van barátom, de még mindig tetszeni akarok annak a fiúnak, aki nekem régen tetszett

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nekem nagyon tetszett egy fiú, akit továbbra is alig ismerek. A barátommal több, mint fél éve vagyunk együtt, de még mindig tetszeni akarok a fiúnak. Nem azert, mert akarok tőle valamit, hanem azért, hogy lássa, hogy mit veszített. Közben ha ránézek, még mindig gyorsabban dobog a szívem. Ne értsetek félre, imádom a barátomat, csak jó lenne egy két tanács, hogy normalis- e ez, vagy ha nem, mit tegyek, hogy ez az érzés elmúljon.
2020. febr. 22. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Gyerekes vagy

2020. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És még hozzátenném, hogy néha- néha elkalandozok, és meg nem történt beszélgetéseket képzelek el ezzel a fiúval. Miközben már tényleg nem szeretnék tőle semmit
2020. febr. 22. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy gyerekes vagyok, ezért (is) a tini párkapcsolatok kategóriába írtam a kérdést. :)

Mit vársz egy 18 éven alulitól, szóval egy "gyerektől"?

Nyilván nem én vagyok a legérettebb a korosztályomban. De nem is ez volt a kérdésem.

2020. febr. 22. 16:29
 4/6 anonim válasza:
0%
Ennyir érnek a nők.
2020. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 transzvagyoklol válasza:
50%
Szoktasd le magad arról hogy rá gondolsz, fordított esetben te sem örülnél ha a párod máson gondolkodna esténként és tetszeni akar neki
2020. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Jó hülye lehetsz, akinek nem tetszel, annak nem is fogsz.

Nem vagy az esete értsd már meg.

2020. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!