Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom ez elfogadni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom ez elfogadni?

Figyelt kérdés

Szóval van a barátnőm akivel már 5 hónapja együtt vagyunk.A kapcsolatunkban senki nem hitt az én oldalamról mivel a barátnőm családja nagyon magas színvonalon él és a barátnőm egy nagyon szép lány és nagyon sok fiú volt körülötte és a barátaim nem hitték volna ,hogy ő járni fog velem.Nagyon szeretem csak egy baj van úgye mint írtam magas színvonalon élnek ezt úgy kell elképzelni ,hogy egy nagyon modern házuk a kertbe medence a garázsba 3 autójuk és én nagyon szégyelem magam mikor az ő házukba vagyok .Neki megvan mindene nagy téve a szobájaba iphone ,macbook,ipad akkor 20-40ezres parfümöket használ rengeteg ruhájaés én szégyelem ,hogy nekem nincs ilyenem.Persze mindig mondja ,hogy őt ez nem érdekli de ez engem zavar.Akkor mikor haza vissznek a kocsijukkal akkor is tök égek ,hogy nekünk olyan nincs .A barátnőm nem flexel söt nem is érdeklik ezek de engem nagyon zavar .Mi egy panelben lakunk de mindig az mondja a barátnőm,hogy szeret nálunk lenni meg ahogy láttom rajta jól is érzi magát mindig játszik a kistesómmal nagyon értelmes szóval az anyukámmal is nagyon jól elvan.De mikor nàluk vagyunk akkor mindig nagyon rosszul érzem magam a szülei nem ellenzik a kapcsolatunkat birnak engem de én a szülei előtt is szégyelem magam .Mikor néha mondja ,hogy találkozunk és elhív magához már sokszor inkább elvittem enni vagy sétálni mert nem szeretem volna hozzájuk menni .Nagyon jól megvagyunk én magyon szeretem a barátnőmet és ő is engem csak egy baj van hogy nem tudom ezzen,hogy tudnék tovább állni ,hogy ne szégyeljem az anyagiak miatt magam esetleg valaki tudna erre tippet vagy tanácsot adni?

Én:16éves vagyok a barátnőm :15 lesz egy hónap múlva



2020. máj. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem szabad kevesebbnek tartanod magad, A barátnőd is elfogad téged meg a családja is ha jól értem. Csak neked va ezzel bajod, és el kell fogadnod, mivel ezen nem tudsz változtatni. De ettől még te te vagy és a közérzetedet nem szabad, hogy befolyásolja. Ne szégyelld magad amiatt amilyen vagy, csak annyit tudok mondani, hogy szerintem teljesen feleslegesen stresszelsz erre rá. Ha nagyon zavar akkor lelkizd ki a barátnőddel még egyszer aztán engedd el. Inkább legyél boldog amiért ilyen fiatalon rád talált a szerelem, mert ez kevés 16 évesnek adatik meg :)
2020. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ők így fogadnak el téged ahogy vagy.

Nem mindneki teheti meg ezeket a dolgokat, de emiatt nem is kell kevesebbnek érezned magad.

Inkább örülj annak, hogy elfogadnak téged és családtagként kezelnek.

Ami pozitív, hogy őket nem zavarja az hogy neked nem pénzes a családod, ez az amit értékelni kell.S nem szabad magad rosszul érezned.Errő sem ő, sem te nem tehetsz.

Ez így alakult, el kell fogadnod.

2020. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell szegyelned az anyagi helyzetedet.Az hogy ők luxusban élnek nem azt jelenti hogy te kevesebb vagy náluk és ahogy leirtad ok se érzik így. Próbáld meg elfogadni azt hogy ez egyedül csak neked kínos ahogy leirtad a barátnod családjanak nem. Egyébként sem a te vagy az ő érdeme az anyagi helyzetetek hanem a szülőké.Feleslegesen hozod saját magad kényelmetlen helyzetbe
2020. máj. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez azt mutatja, hogy a barátnőd saját magadért szeret, nem pedig a pénzért, külsőségekért, menőségért. Ennél nagyobb értéket nem is kaphatnàl, szerintem ez mindennél többet ér.

Ha ahogy elmondtad, megkaphatna bármilyen őt körülrajongó fiút, de ő mégis veled van, egyértelmű, hogy szeret téged azért, aki vagy. Ebben a materialista világban ez nagy kincs!

Ne szégyelld magad, még a lány is érzékelteti veled, hogy ez nem ciki.. a pénz nem minden! :)

2020. máj. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!