Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy tudtad hogy Ő nem lehet a tiéd de te nem tudtad/akartad elfogadni ezt? Hogy léptél túl rajta?

Figyelt kérdés

Részegen nyomult rám egy huszonéves srác (puszi,ölelésében kívül nem volt más) , ő valószínűleg ilyen természet :/ én meg azt hittem akar is valamit tőlem de hetek óta nem jelentkezik (az este óta).Én beleszerettem! Egész nap Ő jár a fejemben, eleinte napokig nem ettem, azóta meg bánatomba eszek szinte egész nap (vékony alkatú vagyok),vele kelek-fekszek-álmodok,fekszel, álmodok, naponta többször az adatlapját nézem... Hogy léphetnék túl rajta?

Köszönöm 17/L



2017. aug. 28. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló.

Próbálkoztam, aztán egyik pillanatban kimutatta a foga fehérét (még csak innia se kellett hozzá vagy hasonló), na nekem annyi elég is volt, hogy elfelejtsem egy életre. :D


20/F

2017. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló a helyzet, de én voltam alkohol hatása alatt, ő nem. (Én se voltam részeg, csak kicsit szédültem)

Összemelegedtem a velem egykorú sráccal egy padon, volt egy kis tapizás (persze, miután megengedtem neki)

Kissé beleszerettem a fiúba az eset után, szerettem volna még találkozni vele (ja, amúgy nyaralás alatt történt mindez) de ő estig dolgozott amíg én még ott voltam.

Facebookon nyaggattam majdnem minden nap, hogy ráér-e, de nem...

Mostmár hagyom az egészet, nem írtam neki, de úgy írnék!

Én is mindig azon kapom magam, hogy már megint rágondolok, magam mellé képzelem stb..

Szerintem idővel elmúlik, majd valaki más átveszi a szerepét. :)

17L

2017. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. aug. 28. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg el akarod felejteni, fuzz rossz dolgokat, rossz elmenyeket-esemenyeket hozza (nem kell hogy o is a reszese legyen). Utana, szar lesz, de ha megnezed az adatlapjat, szomorubb leszel, de lenyegesen el fog menni a kedved attol, hogy ra gondolj. Nem a legjobb modszer, de hatekony
2017. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!