Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem rudja elfogadni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem rudja elfogadni a baratomat apa? 18/L

Figyelt kérdés
Edesapam olyan szinten nem tudja elfogadni a baratomat , hogy nem is beszelek mar vele szinte. Pedig elotte mi voltunk az apa-lanya ideal mindenki szamara. Es nem a baratommal van a baj , mert o mindig jon segit apanak es udvarias is. Es apa meg is ruhelli. Emiatt folyamatosan beszologat es oltogat. Nagyon rosszul erzem magam a csaladba. Egyebkent 11 honapja vagyunj egyutt
2018. szept. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy apa szeme fénye és nem szeretné ha valaki bánta téged.

Amúgy mi a választ nem tudjuk rá.

Szerintem kérdezd meg apukádtol hogy miért csinálja ezt?

2018. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nevelőfaterom van, és az összes eddigi pasit utálta, aki szóba állt velem, mindegy, hogy az a pasim volt, vagy a haverom, vagy csak randizgattunk.

Félt, mert gondolom te vagy az egyetlen lánya. Fél, hogy kihasznál majd téged, vagy megbánt. Ha te vagy az egyetlen, vagy a nagyobbik gyerek a családban meg lehet, hogy csak egyszerűen most döbben rá, hogy már egy felnőtt lánya van, és most kezdi ezt felfogni.

De kérdezd meg tőle, hogy mi baja van konkrétan a pasival, hátha kapsz tőle konkrét választ.

2018. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van még 2 hugom. Leultem vele beszelgetni sokszor de soha nem kaptam valaszt a kerdeseimre. Mindig csak azt hajtogatja , hogy "nincs szuksege erre a szervezetednek".
2018. szept. 16. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Apa, ez a Zsombor (?) fontos nekem. Boldog vagyok vele, vigyáz rám, kedves, és szeretem. Úgy érzem, hogy féltesz tőle. Vagy talán nem kedveled? Mondd el kérlek, hogy mi a bajod vele, szeretném tudni...


Valami hasonlóval ha odaállítasz, nem fogja azt mondani hogy meh.


22F

2018. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!