Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek meg fog történni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fog történni?

Figyelt kérdés

A hétvégén a barátom áthívott, hogy május 15.-én aludjak nála. A szüleim rögtön belementek, mert 18 évesen, másfél éves kapcsolattal, a gimi kezdete óta kitűnő tanulmányi eredménnyel nem lehetett más véleményük róla. Szerencsére közel lakik, szóval ezt be merem vállalni a karantén alatt :D

Nyilván tudják, mire is készülünk. Vagyis én még csak sejtem.

Nem vagyok ostoba, tudom, hogy ha egy lány a barátjánál alszik, ott nagy valószínűséggel lesz szex. Nincs is semmi kétségem, 18 évesen már nem ártana, főleg hogy maximálisan megbízom a barátomban, aki őszinte, törődő és hihetetlenül szeret. Valahogy mégiscsak félek. Annyiszor elképzeltem már, hogy milyen lesz az első, de így, iszonyat izgulok. Viszont hihetetlenül akarom vele, és ezt ő is tudja. De nagyon izgulok. Szerintetek meg fog történni? Már látom előre a vörös arcomat, ahogy összevissza dadogok, és nem tudom mit tegyek közben :D sok sztorit olvastam, de szeretnék mindig többet tudni. Pár kérdésem volna:

Muszáj szerezzek valahonnan olyan borzalmasan kényelmetlennek tűnő, csipkés fehérneműt, hogy szexin nézzek ki? Csak mert nekem nagyon egyszerű ruháim vannak.

Miket vigyek magammal? Pizsit, vagy pólót és egy gatyát? És egyéb mást?

Kezdeményezzek vagy várjam meg hogy ő kezdje?

A fájdalom nagyon erős amit az első közben lehet érezni? Mindenképpen el fogok élvezni?

Le kell borotváljam teljesen ott?

Egyébkent a barátom 20 éves.



2020. máj. 11. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha te is és a barátod is szeretnétek akkor nagy eséllyel meg fog történni.

Mindenképp beszéljetek, hogy kinek mi a jó, de pontosan nem.lehet elmagyarázni ezt, hiszen mindnekinek más tetszik meg más a stílusa.

Igazából neked kell tudod hogy a barátod hogy szereti a borotváltat vagy a nem borotváltat.

Hogy miben fogsz aludni azt te döntsd el, valami olyanba alidj ami neked kényelmes.

Nem kell csipkés bugyit felvenned, hisz a barátodnak így is tetszeni fog a látvány, nem kell hozzá csipkés bugyi.

Viszont védekezzetek!

A pillanat meg majd jön magától és bárki kezdeményezheti ezt.

Ne aggódj, jó fog lenni.

Ha eléri a g pontod akkor esélyes hogy orgazmusod lesz.

A fájás az attól függ hogy neki mekkora.

De ez lehet enyhe és nagyon is fájhat, de ezt majd megtapasztalod.

Sajnos az első ilyen, de utána jobb lesz.

Ne görcsölj rá, majd kommunikáljatok és élvezzétek! :)

2020. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még azt kérdezném, hogy milyen pózban érdemes kezdeni?
2020. máj. 11. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a misszionáris pózt ajánlom, de valakinek abba nagyon fáj. Akkor kérd meg a barátodat, hogy menjetek at lovaglóba ahol te szabályzod, hogy mennyire menjen be és a tempót is. A barátod csinálta már?
2020. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ő már volt egyszer lánnyal.
2020. máj. 11. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt én misszionárius pózban ajánlom.
2020. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Huhh nahh hat ezek a kerdesek bennem is felmerultek anno es barati tarsasagban meg is dumaltuk, higy kinel hogy volt.

•Fehernemu mindegy milyen, nem kell csiokes legyen csak legyem tiszta es passzoljon a melltartodhoz.

•A fajas volt akinek kicsi volt, nekem szemelyszerint elegge fajt es vereztem is, nem brutalisan de azert latszott. Emiatt egy torcsit magatok ala rakhattok vagy egy olyan lepedot \ruha anyagot amit nem feltetek. Es lehet hogy masnap is fogsz verezni ez normalis ne aggidj, sot hallottam olyat is hogy a ciklusodra is befolyassal lehet, szoval no para ha valtozik valami😊.

•kezdemenyezest tobbnyire a fiu szokta, de az is lehet hogy nem egybol szexelni akar hanem csak oralozni \pettingelni. Bar gondolom ezen mar tul vagy a masfel ev alatt...

•Amm az hogy szoros vagy nem szoros en nem tudom megmondani(ahogy pettingnel szoktatok), de en szemelyszerint mindig borotvaltam ed ez mindenkinek tetszett eddig, baratnoim is igy csinaljak, tehat ezt ajanlom (ovatosan borotvaval es esetleg tukorrel).

•elelvezni lehet nem fogsz, ehhez össze kell szokni es vannak akik huvelyi orgazmust nem tudnak megelni csak csiklosat. Szoval mindkét esetben normalis, a lenyeg hogy elvezd amit csinaltok, bar elsore par percig fajni fog, parod ovatos legyen lassan tolja be majd varjon kicsit es csak utana kezdjen el mozogni benned.Illetve a fajdalom fugg attol hogy mennyire vagy szűk es a srac mekkora merettel rendelkezik.

•mit vigyel? Fogkefet vizet es zsepit (az oral miatt is ajanlott obliteskent xd) , pizsamának jo lesz egy polo es egy rovidnaci, az szexi tud lenni, meg hat terveid szerint ugyis lekerul majd. Egy fesut reggelre es ruhat masnapra.Nem tudom mennyire vagy sminkelos, de ajanlott a szemfesteket es szempillaspiralt igy az elso szexnel elkerulni (hisz a fajdalomtol par konnycsepp kiszokhet vagy szex kozben leizzadhatod) szoval a sminkkel csak ovatosan banj.

•elso poznak a misszionarust ajanlja mindenki en is tobbek kozott, mert abba konnyebb talan. Amm a misszionariuson kivul a kutyat ajanlanam, hisz akkor talan nagyobb szogben tud bejutni a parod. A lovaglo is jo lehetne, arra hogy szabalyozd a tempot es utemet VISZONT ha tartod magad a baratod folott comb izombol, valoszinu nem tudsz ugy elazulni es a huvelyed is osszebb szukulhet, szoval ezt csak kesobb ajnalom, de akkor istnei lesz az tutko.

A zavarod miatt pedig ne aggodj, szerintem aranyos tud lennk, bar vissza gondolva en akkor kinosan ereten magam miatta kicsit, de szerencsere a tenyleges behatolas elott jo par alkalommal pettingeltunk es oraloztunk igy a zavar nagy resze eltunt addigra boven.

Szerintem meg fog-e tortenni? Hat a leirasbol nem derult ki eddig meddig jutottatok szexualisan... szoval ettol is fugg, ha meg nem csinaltatok csokon es tapin kivul semmit, akkor nen valoszinu hogy egybol megtortenik akkor inkabbb a pettingreszt kezditek el(bar egy es fel evet egy hetero srac nen bit ki oral nelkul, szoval gondolom nem errol van szo 😄), ha tul vagytok az oralon \pettingen akkor. Valoszinu megtortenik. Sok sikert es elvezd ki.

Ohh es majd el felejtettem ne takard semmidet, semmilyen pozban, legy magabiztos az mindig vejon a fiuknak 😉. Es hagyd hogy a ferfi iranyitson, ne sertsd meg a ferfiassagat, csak ha keri es ez a fetise, vannak sub fiuk is 😊.

Szoval ne felj kerdezni hogy neki hoyg ko, var mivel a te elso alkalmad igy valoszinu rad fog fokuszalni... Ajanlom neki xd

Sok elvezetet.

19 L

2020. máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia, szerintem nem muszáj a csipkés bugyi mert ha a barátod szeret (márpedig az alapjén amit leírtál nagyon szerethet) szóval szerintem nem kell.Olyan ruhátt vigyél amit te is de a barátod is szeret rajtad.Pizsit meg olyat ami számodra a legkényelmesebb.A kezdeményezés majd jön magátol ha ott lesztk a csukott szoba ajto mögött az ágyban úgy is megtörténik nem lényeges hogy kiáltal.Eleinte érezhetsz fájdalmat ez emberfüggő kinek mennyire fáj ha átszakad. Ne ijedj meg ha eleinte fáj mert 5-10 perc és megszokod és onnantol élvezni fogod a dolgot(nekem így volt). Lehet fogsz egy kicsit pecsételve vérezni de ez is emberfüggő. Illetve sokat komunikáljatok pl: ez így jó neked?, fáj vagy jó így? stb. És védekezzetek, ha pedig nem megy vagy nagyon fáj sok sikosito!!!!!
2020. máj. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt még petting?

Nem láttátok egymást meztelenül?

Nem érintettétek meg már egymást "ott"?

2020. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!