Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a 14-20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 14-20 éves kor közötti lányok nagy részét (tisztelet a kivételnek!) csak néhány felszínes dolog érdekli?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: magasság, kockahas, pénz, farokhossz, insta követők száma stb... Szóval az ilyen külsőséges dolgok.

2020. máj. 17. 18:36
1 2
 11/15 anonim válasza:
65%

Szerintem ennek a média az oka. Én ennek ellentéte vagyok, van egy barátnőm, aki olyan, mint én. És őszintén szólva kicsit lenézzük, elítéljük az ilyen embereket, mert ez csak azt mutatja, hogy a trendet követik, és semmi személyiségük sincs, azt csinálják, amit a legtöbben, mert “ez a menő”. Vannak ilyen emberek, nem feltétlenül rossz emberek, csak nem találtak magukhoz, és még nem eléggé érettek ahhoz, hogy felismerjék, mi az, ami igazán számít. Sajnos vannak olyanok, akik egész életükben csak mutogatni szeretnék magukat, de igazából ez nem teszi őket boldogabbá, csak valamiféle “kompenzációt” jelenthet nekik.

18/L

2020. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Mert a srácok sem azokat a lányokat nézik meg, akik a személyiségedért kedvelnék, hanem akiknek jó az alakjuk és elég hangosak.

Ez nem csak a lányoknál van így, hanem ebben a korban mindenkinél.

2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez hülyeség:D engem ezek közül csak a magasság érdekel,de abban is csak annyi,hogy ne legyen nagy különbség(szóval se sokkal magasabb,se alacsonyabb)

A kockahas nem tetszik, a farokhossz-egy ujjam is elég,akkora meg már csak van:D,pénz-a szüleim tartanak el,insta-nekem nincs is szóval nem tudnám követni úgyse

16L

Amúgy megértelek,mert én is azon aggódom állandóan hogy elég vékony e a derekam,elég szép e a hajam, elég menő vagyok e az adott fiúnak

2020. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Pont ugyan azért amiért a fiúk csak a hibátlan arcú, nagy mellű és seggű lányokat nézik meg.

Egyébként pedig azért, mert aki menő szeretne lenni az majmolja az ilyen lányokat és így hamar ugyan olyanok lesznek.

2020. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Pl leírni sokkal könnyebb egy ilyen fiút, és sokan nem szívesen vallják be hogy nem ez számít.

A legtöbben nem életük végéig tartó kapcsolatra vágynak ebben a korban, és bizony emiatt sokkal kézenfekvőbb külső alapján választani.

2020. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!