Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Rövidre próbálom fogni a történetet de lényegeben annyi történt , hogy a barátom tiszteletlen volt anyukammal, elmondta a véleményét egyes dolgoktól az életükkel kapcsolatban, emiatt anyukam teljesen elítéli és azt akarja, hogy otthagyjam.Azt gondolja, hogy elárulom azzal, hogy még mindig ezzel a fiúval vagyok.Ezzel nem is lenne baj de én szerelmes vagyok és a barátom is az.

2020. máj. 22. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Szakítás
Maradjunk együtt valahogy..
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Oké, hogy szerelmes vagy belé, meg minden, de kicsit sem zavar téged, hogy tiszteletlen volt az anyukáddal? Én már csak ezért is lapátra tenném, és nem azért, mert az édesanyám így akarná.


Bár a leírásból az érződik, hogy téged ez teljesen hidegen hagy, szóval gondolom valahogy együtt maradtok...

2020. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire volt tiszteletlen.

Függ a témától, és hogy milyen stílusban fejtette ki ellentétes véleményét.

A kérdés kiírásából nem tudjuk, hogy lekurvázta-e anyádat vagy csak elmondta, hogy neki nem ízlik az étel

2020. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Szakíts vele. Legyen annyi benned, hogy azt bántotta meg, aki téged szeret legjobban. Plusz ha együtt maradnál vele, gondolj bele, azzal akarsz együtt élni, hogy anyukád haragszik rád, a srác meg nem is megy hozzátok át soha? Akkora konfliktusok lennének, hogy beleőrülnél
2020. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez sokat függ a korodtól.

Én a helyedben ha 15-18 éves lennék (tht szüleimmel laknék), akkor szakítanék: ahogy előttem is mondták, konfliktusokat eredményez.

Ha 18+ (tht egyetemista) akkor csak leülnék vele ezt megbeszélni.

2020. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kellene a konkrét helyzet hogy erre lehessen valamit mondani, így csak annyi marad hogy neked kell látnod mennyire volt tiszteletlen (milyen stílusban adta elő) és mennyire gondolod igaznak a szüleidet ért kritikákat.


Beszélj egy barátnőddel erről, akinek elmered mondani mi történt (nem kell azt hogy a pasid tette, csak hogy egy ismerősödtől hallottad). Kérj tőle tanácsot, kérd ki a véleményét. Anélkül hogy tudnánk mi történt, sok értelme nincs itt beszélni róla.

2020. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek kettessel. Nem azon van a hangsúly, hogy tiszteletlen volt anyukáddal, hanem azon, hogy ez miben nyilvánult meg. Esetleg ha arról tudnál írni, akkor könnyebb lenne belegondolni a helyzetbe, így eleve nehéz.
2020. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De miben nyilvánult ez meg? Mert nagyon nem mindegy
2020. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szituáció igazábol annyi, hogy nekem voltak dolgok amik nagyon zavartak abban, ahogy anyukam reagal egyes dolgokra velem kapcsolatban, es leirtam neki ezt egy hosszabb uzenetben, amire o teljesen kiakadt, hogy halatlan vagyok, o mindent megtesz ertem es en leirom neki, hogy mi zavar benne.(A level nagyon korrekten volt megfogalmazva tobb ismerosomet is megkerdeztem rola, hogy tisztelettudo e vagy sem) Aztan anyukam rakerdezet, hogy erre a pasim, hogyan reagalt en meg mondtam, hogy azt mondta, hogy szerinte ez nem normalis, hogy ennyire kiakad de beszeljem meg vele.Utana masnap anyukam felhivta a pasimat ahol ugyanezt a mondtaot elmondta anyukamnak is amire nagyon merges lett, es a pasim meg mondott neki egy ket dolgot, hogy az engem mennyire bant es szerinte sem oke viszont abban hibazott, hogy anyukamat ugy kezelte mintha velr egyrangu lenne es ugy kommunikalt vele ahogy velrm kommunikalna ilyenkor.(Nem azt kell erteni ezen, hogy karomkodott vagy barmi csak makacsan ragaszkodott a velemenyehez)
2020. máj. 24. 00:45
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem teljes mértékben egyenrangú az anyukáddal. Ha kultúráltan, szépen fogalmazta meg amit akart, akkor menjenek tovább a dolgok, ha nem, akkor szerintem kérjen bocsánatot, lehetőleg személyesen
2020. máj. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha normálisan elmondta, hogy mi a probléma, akkor én megkérdezném anyukádat, hogy ugyan már mire ez a nagy háborgás. A leírásodból abszolút nem jogos anyud viselkedése.
2020. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!