Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Rövidre próbálom fogni a történetet de lényegeben annyi történt , hogy a barátom tiszteletlen volt anyukammal, elmondta a véleményét egyes dolgoktól az életükkel kapcsolatban, emiatt anyukam teljesen elítéli és azt akarja, hogy otthagyjam.Azt gondolja, hogy elárulom azzal, hogy még mindig ezzel a fiúval vagyok.Ezzel nem is lenne baj de én szerelmes vagyok és a barátom is az.

2020. máj. 22. 15:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aha igy érthető, ezért en semmiképpen nem szakitanek vele, mert semmi rosszat nem csinált. Anyudnak kellene a hisztit abbahagyni
2020. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Thispain ***** válasza:

Az, hogy a barátod anyukádat egyenrangú félnek tekintette, nem hiba. Az lenne a hiba, ha anyukádat magánál feljebbvalónak gondolná.


Egyébként én a pasival emiatt semmiképp nem szakítanék. Amit viszont csinálnék, az az, hogy átgondolnám, mi az, ami miatt hálát érzek, és mi az, ami miatt köszönetet mondok. Aztán egyszer, amikor anyukád azt fejtegeti, hogy hálátlan vagy, megkérdezném, hogy mi a hála, ő miért hálás általában, te miért legyél hálás, stb., vagyis feltérképezném, hogy mit gondol a háláról. Ezután megnézném, hogy én mit gondolok a háláról, és amiben eltérnek a nézeteink azokat ütköztetném a véleményével. Mindezt nagyjából amiatt tenném, hogy rá tudjam venni anyukámat az önkritika gyakorlására.

2020. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!