Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat megmentése érdemes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat megmentése érdemes?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.

A barátommal nemrég lettünk 2 évesek, nagyon szeretem,ő is engem,de mégis úgy érzem valami nincs rendben a kapcsolattal. Igazából döntés képtelen vagyok hogy érdemes-e szakítanom vagy nem. Olyan sok sérelem ért engem már de nem tudnám elengedni.

Ami bánt engem: még egy évesek sem voltunk, elment dolgozni nyáron, ahol lányok is voltak, és csak később adta tudtomra hogy van egy lány aki nagyon jól néz ki, és ha nem lennénk együtt most felszedné.. közben velem napokig nem is beszélt és csak egy másik lánnyal, de nem azzal akit fel akart szedni hanem annak barátnőjével akinek ő bejött. Még találkozott is vele de ezt is csak később adta tudtomra.Borzasztóan rosszul esett, de megbocsátottam neki.. (nem csalt meg)

Jön a 2.

Van egy haverja akivel szívesebben drogozik meg tölti az idejét mint velem, többet van vele, amikor társaságban vagyunk szarik a pofámra.

3.

Folyamatosan beszélt nekem egy barátnőmről hogy annyira meg ennyire jól néz ki, bejelölgette mindenhol ahol csak lehet és mindig ez volt a téma, tagadja de biztosan bejött neki..

4.

Szilveszterkor sikerült elsírnom magam. De az sem nagyon érdekelte mert kint cigizgetett a barátaival ahelyett hogy megbeszéltünk volna pár dolgot. Utána persze együtt aludtunk de ez olyan volt nekem mint lázra a sebtapasz.

5. Mostanában hidegül akapcsolatunk, nem kommunikálunk sokat, elfogyott a téma.

Ezen kívül sok sok sérelem, és megannyi szépség ért, de nem folytatom.

Azért elég sokáig küzdött hogy megkapjon engem. Nagyon sok jó élményünk is volt együtt mert jó barátok is vagyunk.

Nagyon szerelmes is volt, szeret is de a hónapokban inkább már csak ellaposodóban jár a kapcsolat.

Gondolkodtam már a szakításon de nem vagyok képes megtenni, talán én még szerelmes vagyok, ő már talán nem. Talán túl élnéző voltam. Az hogy egy hullámvölgy a kapcsolat nem tudom hogy megmenthető-e.

Véleményeket, sztorikat hasonló esetekről, legfőképp tanácsot kérnék!



2020. máj. 23. 21:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szakítás
2020. máj. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia:)

Ezt magadban kell eldöntened,az agyadban, a szívedben.

Amint végig olvastam a szövegeket..kicsordult a könnycseppem..énis ilyen helyzetben voltam/vagyok..

Ha gondolod beszélgethetnénk/kibeszélhetnénk ezt a témát:)

2020. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!