Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak a lánynak messengeren?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak a lánynak messengeren?

Figyelt kérdés

Először is 17 éves fiú vagyok. Ismerjük egymást a lánnyal és jóban is vagyunk barátként, viszont nekem nagyon tetszik. Soha nem beszélgettünk messengeren. Hogyan kezdjem a beszélgetést?

Miket kérdezzek?

Az sem baj ha gyanakodni fog hogy szeretem..

Jó lenne ha inkább lányok válaszolnának a kérdésemrem de fiúkat is meghallgatok:D


2020. máj. 24. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismeritek egymást és jóvan is vagytok akkor szerintem simán írj egy ,,Szia! Mi újság veled?" "Vagy rég beszéltünk, ráérsz?" Aztán majd alakul, de nem árt ha be van készítve pár téma. És a finom bókok se ártanak.

Én mondjuk a helyedben élőben

mondanám el neki. Ha a lány is ad jeleket, akkor mindenképp mond el neki, de élőben.


Ja és ne izgulj, ha illetek egymáshoz és nem vagy neki közömbös akkor nem fogtok kifogyni a témából. Tapasztalat.


Csak bátran és sok sikert!

2020. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hey hey! Nálam jól bevált módszer a mit csinálsz zavarlak éppen?(unatkozom) vagy a Mi jót csináltál ma. Erre tuti tud válaszolni nem csak azt hogy semmi meg, hogy meg vagyok. És erre még vissza is tudsz írni. Bár a mi újság veled se rossz az olyan aranyos,de azután rögtön oda tenném valamelyik mitcsinálszot. Úgy több a téma. De mindenképp egy sziával kezd vagy azzal,hogy hey hey hey! 😂 17l
2020. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Első vagyok. Utolsó igen, lehagytam. Másrészt pedig akar beszélgetni az nem fog így lekoptatni...
2020. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értem de én azt szeretném tudni hogy köszönés után mit kérdezzek. Csak igy egyből hogy Mi jót csináltál ma? És igy jó?

És szerintetek beszéljünk meg egy időpontot és hívjam el még akkor nap valahová beszélgetni és mondjam el neki hogy tetszik nekem?

Az már meglenne hogy hogy mondjam el.. Csak hogy tegyem meg vagy sem?

2020. máj. 24. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönés után simán. Szerintem így működik a kommunikáció 😅 Ha nincs egy kimondott téma amivel indítani akarsz, akkor ezzel kéne kezdeni.

Azt hogy mikor hivod el azt te érzed, illetve hogy milyenek a lány reakciói. Így nehéz, mert nem tudom/tudjuk hogy honnan ismered, mióta és milyen a kapcsolat. Messengeren utalgass csak, én inkább élőben mondanám el. (Ez a #maradjotthon miatt nem sikerült nekem se élőben, jobb lett volna élőben) ha szereted őt, akkor nincs mit vesztened azzal hogy elmondod, mert ahogy olvasom nem egy mély barátság van köztetek amit kár lenne elveszíteni.

Szóval hajrá!


Megint az első voltam

2020. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jojo köszön első a sagítséget😂❤
2020. máj. 24. 23:48
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm😅
2020. máj. 24. 23:48
 8/11 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdés.

Ha már ott tartanák hogy elszeretném neki mondani hogy hogy nekem ő tetszik akkor azt hogy tegyem?

Hogy kezdjek bele?

És hogy fejezzem be?🤣

2020. máj. 25. 00:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova és élőben ajánlom, ahogy az x1 is
2020. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#1*
2020. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!