Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtam Messengeren egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam Messengeren egy lánynak aki nagyon de nagyon tetszik, de miért nem olvasta el?

Figyelt kérdés

miért nem olvasta el?

Nem is jelölt vissza faceen sem , gondolom nem kíváncsi rám , ugye ?:(



2018. márc. 9. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mert nem érdekled ennyi

ez van

el kell fogadni

2018. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:
74%
Nem mindenkit érdekelnek random emberek akik rájuk írnak és fel akarják őket vennj
2018. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
71%
Anno én se sűrűn reagáltam az ilyenekre. Annyira zsákba macska, hetekig csak ott beszélsz valakivel, olyan képet alakít ki magaról amilyet akar aztán jön a fekete leves. Találkoztok. Esetek 95%ban teljesen más emberrel találkoztál mint akit előadott.
2018. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van benne valami , sajnálom pedig aniyra kedves aranyos lányról van szó


Köszönöm a válaszokat :)

2018. márc. 10. 07:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki ismeretlenül rám írna, instant letiltanám, vagy elküldeném melegebb éghajlatra...

Senki sem vesz komolyan, ha írsz neki egy "Szia, teccesz, mizu?"-t

2018. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!