Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet még irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet még irántam? Hogyan hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel instán szoktam beszélni és ott is ismerkedtünk meg. Egy baj van van köztünk 130km ami talán 2 óra utazás. Eleinte úgy voltam vele csak beszélgetek vele nem lesz semmi. Ahogy megismertem egyre jobban ez átalakult és beleszerettem. Még csak nem is arról vam szó hogy a külsőbe hanem a személyisége megfogot. Ő is adott jeleket hogy többet érez meg minden. Igen csak kb. egy hónapja kint van adatlapjan hogy együtt vam egy másik fiúval. Nekem semmit se mondott erről a kapcsolatról és nem is tudja hogy tudom. Ez idő alatt kevesebbet ír de még mindig van olyan hogy többet érezne. Tegnap is kb. 3 sort beszéltünk és ez engem kiborit. Mit kéne tegyek? Kérdezzek rá arra a fiúra? Vagy kérdezzem meg szeretne-e még beszélni? Már eszembe jutott leírok minden érzelmem és fájdalmam de viszont félek nagyon hogy elvesztem.

2020. jún. 17. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kint van az adatlapján akkor nem hinném, hogy meglepődne azon, hogy te ezt tudod. Ne haragudj, hogy ezt kell mondanom, de szerintem ez most esélytelen. Friss kapcsolat, meg a nagy táv, ez így sok. Nagyon nehéz ezt hallani, én is átestem hasonlón, keress valaki mást, akivel tudsz beszélgetni, menj haverokkal ide-oda, legyen szép nyarad és túl kell tenned magad. Még egyszer sajnálom, de szerintem látnod kellett ezt. Én szurkolok neked, hogy találj valaki mást
2020. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne elengedned ezt a lányt. Lehet hogy ő nem gondolta komolyan veled csak hitegetett. Nyilván fáj neked elengedni de hidd el a távkapcsolatok nem nagyon szoktak működni és fogsz találni majd egy olyan lányt aki hozzád való!:)
2020. jún. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!