Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, és már viszonylag régóta ismerjük egymást. A nyáron egy külföldi kirándulás alkalmával, a társasággal elmentünk egy kocsmába. Egy idő után a többiek úgy döntöttek elmennek egy buliba. A lány és én pedig visszasétáltunk a szállásra. Ahogy megérkeztünk, reflexből mindketten leültünk egy padra és hosszasan elkezdtünk beszélgetni. Felhozott olyan régebbi helyzeteket, ahol én, vagy éppen ő szerelmet vallott a másiknak. És olyan aranyosan mosolygott. Azóta mindig ha találkozunk(elég sűrűn), ha összenézünk, egymára mosolygunk és ha pl. kettesben vagyunk, általában felhoz valami témát, amiben engem "fényez". Egyelőre nem magyon kezdeményeztem mert tudom hogy van egy másik fiú is a képben nála.

Tudom, hogy így elég nehéz véleményt alkotni, de szerintetek érez irántam valamit?


2019. okt. 18. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek alapján én úgy gondolnám tetszel neki.
2019. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj mielőtt a másik fiú fog.
2019. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!