Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esélyem? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú aki tetszik. Szereti a menő csajokat, de én nem vagyok valami menő. Így ha a közelében vagyok mindig próbálom megjátszani magam, menőnek tűnni. Volt ilyen Valentin napi tábla a gimiben, amire azt írhatsz fel akit csak akarsz. (Szerelmed, barátod, stb.) Én felírtam ezt a srácot, de mint kiderült nem volt suliba, mert beteg lett. Nem egy osztályba járunk, így csak hittan órán találkozunk. Olyankor jókat beszélgetünk, meg minden. Viszont amikor vele beszélek nem érzem azt a tipikus majd kiugrik a szívem, pillangók a gyomromban érzést. Jövőre másik iskolába fog járni. Tudom a számát, szoktunk írogatni. De ő sosem keres. Szóval elmondjam neki mit érzek?

Csak van egy kis gubanc a történetben. Két fiút szeretek egyszerre. A másik vicces, keresi a társaságomat. Valentin napi diszkó is volt és ott is folyton bámult, környékemen volt. De mivel osztályában elég menőnek számít és a haverjaival volt nem nagyon beszéltünk. Neki sajnos nincs meg a száma, elkérni még nem merem. Túl félénk vagyok. Főleg azért, mert van egy barátnőm aki szerintem szerelmes a srácba, de nem meri elmondani, mert tudja, hogy én is szeretem.

Most mit tegyek? A második srác nem fog iskolát váltani, de vele se járok egy osztályba.

Remélem érthető voltam.

Köszönöm a tanácsokat!

16/l



2020. jún. 29. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tőlünk kérded, valószinu nem vagy szerelmes egyikbe sem, max nagyon tetszenek és szeretnél egy barátot. Én mint nő nem vallanám be egy pasinak, hogy szeretnék tobbet. Lehet régimodiság, de szerintem ez egy fiu dolga. Szemeznék vele, ha ír/keres beszelgetnek vele. Maskepp nemigazan irnek neki. Ha azt mondod sosem keres akkor annak biztos oka van. Amugymeg kicsit vicces hogy ket pasiba vagy szerelmes. Ilyen nincs. Valoszinu mindketto nagyon szimpatikus neked. Ha szerelmes lennél, hidd el éreznéd, hogy az vagy, másra se birnal gondolni nem hogy felmeruljon benned, hogy van még egy fiu :D beszelgess azzal aki ir neked, keres, erdeklodik irantad. O nagy valoszinuseggel tobbet szeretne. Fiu es lany kozott nemigazan van baratsag. A masik meg ha nem keres, engedd el.
2020. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem itt, mert már 2 éve szerelmes vagyok a második srácba. Az elsőbe csak egy éve. De túl félénk vagyok, hogy bármi jelet adjak.
2020. jún. 29. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz 2 emberbe szerelmes, hidd el. Ha valakibe szerelmes vagy akkor azt érzed hogy nincs más fiu a vilagon csak o, allandoan ra gondolsz, ha azt mondjad gondolj valakire egybol o jut eszedbe, imadod az illatat, mosolyogsz ha eszedbejut, odavagy a mosolyaert, ha radir izgulsz es alig varod ujra lathasd :D ha ezt erzed, vagy hasonlokat akkor vagy szerelmes bele, de egyszerre 2 szemellyel nem erezheted ezt :D az max fellangolas, vonzalom
2020. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor. A második fiúnál éreztem azokat amiket leírtatok. Az első csak egy fellángolás. De akkor elmondjam neki? Szerintem ő is fél kezdeményezni.
2020. jún. 29. 10:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő keres téged? Szokott neked írni? Ha igen, akkor csak beszelgess vele. Hidd el, ha tetszel neki és ő is igy erez, kezdemenyezni fog. En nem szeretek fiuknal kezdmenyezni. Ha te ugy erzed vagy eleg bator, es szerinted jol sulhet el, akkor hivd el talalkozni, setalni valahova. De ne zudisd ra hogy full szerelmes vagy :D ha setaltok, talalkoztok es ebbe belemegy, akkor szerintem onnan mar o is kene tegyen valami lepeseket feled, nem csak te.
2020. jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!