Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy még nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy még nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszú (3 éves) kapcsolatom, aminek 6 hónapja vége lett. Azóta próbáltam ismerkedni, de nem tudok szerelmes lenni. Létezik, hogy bár nem vagyok már szerelmes az exembe, mégsem tudtam őt lélekben, vagy tudat alatt elengedni? Bár már teljesen jól érzem magam, lehet, hogy kell még nekem idő, csak nem veszem észre?

Nem értem magamat. Volt már valaki hasonló helyzetben?



2019. jan. 22. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem még nem volt ilyenben részem, de nagy valószínűséggel még nem tetted túl magad teljesen. Szerintem ismerkedj, legalább barátilag és biztos találsz olyat, akivel kapcsolatot tudsz kialakítani.
2019. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerelembe esni akarattal nem lehet. Majd jön egyszer valaki amikor nem is számítasz rá, csak nehogy elmenj mellette. Addig ismerkedj, barátkozz, ne burkolózz magányba
2019. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Esetleg egy kort és nemet tudhatok?

Lehet fiatal vagy még és azért. Hidd el egyszer eljön neked is az igazi pàrod. Addig is élj, csinàld azt amihez van kedved.

2019. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
El jött bizony. 20/L
2019. nov. 1. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!