Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 10 évesnek pasija/barátnője van?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túl fiatalok ahhoz, hogy együtt járjanak, vagy ebben a korban már normálisnak számít ha ilyen a kapcsolatuk egymással?

2020. júl. 16. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen korban szerelmem, fiatalabbként "pasim" is. Ezalatt azt kell érteni, hogy fogtuk egymás kezét, volt puszi (arcra), beszélgetés, hasonlók. Egy ilyet normálisnak tartok, ha már több is van, az fura, de én, illetve több velem egykorú barátnőm tapasztalatai alapján ilyen korban már kíváncsiak voltunk a csókra, rendes járásra, néhányan akár a szexre is
2020. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első által leírt "kapcsolat" szerintem belefér, ilyeneket oviban is szokás, de több... Az már nem. Azt se tudják, mit csinálnak.
2020. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem, mert én hallottam 9-10 éves lányokat az exeikről beszélgetni és borzasztóan meglepődtem, hogy az ő korukban ez már téma.

Én amikor annyi idős voltam, csak álmodoztam az első csókról és a járásról...

2020. júl. 16. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mit gondolok? Azt, hogy hála az égnek, hogy nincs gyerekem, mert már rég agyoncsaptam volna.
2020. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát... Ha erről van szó, az már szerintem nem a normális kategória. Én 16 évesként is csak egyszer voltam szerelmes, abból se lett semmi, randim se volt még, nemhogy kapcsolatom... De az ilyen gyerekekre nyílván nem figyelnek a szülők, mert normális ember ezt nem engedné meg.
2020. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Jó korán kezdik. :D Persze mondjuk nekem is tetszett már fiú 10 évesen, de eszem ágában sem volt járni senkivel. De ez csak én vagyok.
2020. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már oviban is voltak ilyenek, "barátnőzés", hasonlók :D ez inkább aranyos
2020. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Szörnyű! :(


És remélem, legalább gumit használnak majd....

2020. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

ugyanmár egy 10 évesnek még be sem indult a hormontermelése

Plátói szerelem kialakulhat, de szex aligha

2020. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem szerint ilyen korban a 7es által említett "megfogjuk egymás kezét, és ez a max" kapcsolatok normálisak. Én úgy 13-14 éves korban tartanám okésnak egy komolyabb kapcsolatot, de szerintem még akkor is korai a szex.


Kérdező én is meglepődtem, hogy egy másodikos már mindent tudott a szexről, pedig én akkor még...

2020. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!