Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Járnátok ilyen lánnyal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok ilyen lánnyal? 16/l

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy egy ilyesfajta lányt gáznak tartotok vagy nem.

-Nagyon alacsony, 152 cm-es magasság

-Barna sok haj , frufru es szemüveg egyarant(azt mondják jol all együtt a kettő meg amuvy is magas a homlokom)

-tapasztalatlan

-nem hord haspólót, szakadt nadrágot, nincsenek drága cuccai, mert nem akar drága cuccokat

-kicsit szétszórt, szórakozott de tud komoly is lenni. Nehezen nyilik meg, a megnyilas elott pedig gyakran ideges es nehezen viccelődik. Ha megnyilt akkor pedig szeret viccelődni es felszabadult

-kicsut fiatalabbnak nez ki a koránál

-nem beszél sok fiúval



2020. júl. 19. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha hasonló a gondolkodásunk akkor igen, ha humora van a csajnak akkor a kinézet sokkal kevesebbet számít, de ez alap mondjuk. Egyébként a haspóló és a szakadt nadrág nállatok alap?
2020. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Tök átlagos, semmi extra. Értem én, hogy őszinte akarsz lenni, de ismerkedéskor ajánlott valami figyelemfelkeltő(bb) dolgot is kiírni: pl megemlíteni a szenvedélyedet/hobbidat, érdekeset magadról, dolgokat, amiket szeretsz és nem túl hétköznapiak. Ez így kicsit túl átlagos, kb. minden második lányra ráillik a leírás - ezzel nem azt akarom mondani, hogy unalmas és tömeg vagy, hanem, hogy próbálj olyan dolgokat megemlíteni, amik egyedivé tesznek.
2020. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
71%
Szerintem nem kotelezo a haspolo
2020. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi infó alapján nem igazán lehet megmondani, ahhoz előbb jobban meg kéne ismerjelek és látnom kéne hogy nézel ki. De ha csak ezeket nézzük amiket leírtál, én szerintem járnék veled(ha akarnék kapcsolatot).

16/F

2020. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
a stílusod, ahogy leírtad, nagyon tetszik! Szívesen megismernélek!
2020. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi? Ha így mutatná be magát akkor biztosan nem.
2020. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat de nem ertitek. Nem itt akarok ismerkedni csak azt akartam kérdezni ezzel hogy ti járnátok e ilyen csajjal.
2020. júl. 19. 13:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, azt, hogy járnék-e veled, ahhoz ez édes kevés. Visszahúzódóbbnak tűnsz a szöveg alapján, az nálam plusz. De érted, hobbi, érdeklődés, jövőkép, ilyenek kellenének ahhoz, hogy azt mondjam ez igen, járnék veled. A kinézeted okés, bár én a frufrut nem bírom, de egyáltalán nem kizáró ok
2020. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ki nem értette meg a dolgokat, a legtöbb válaszoló burkoltan leírta, hogy nem járna ilyen emberrel, mert kábé semmit nem mondtál el magadról. A "járáshoz" nem elég ennyi semmilyen információ, így ne csodálkozz, hogy "értelmetlen" válaszok érkeznek.
2020. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenél. Kár h nem ismerkedsz.
2020. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!