Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Visszahúzódó lányok! Tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányok! Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon visszahúzodó 17 éves lányt szeretnék elhívni fagyizni, akinek nagy valószínüséggel bejövök (haverom tesója a barátnője és neki mondta, hogy helyes vagyok).

Eddig csak látásból ismerjük egymást.


A kérdéseim:


Mire kell ügyelnem amikor egy visszahúzódó lánnyal ismerkedek, randizom? (ilyenekre gondolok, mint pl érintés)


Ha nem vagytok beszédesek a randin, akkor később ezen változtatnátok egy srác miatt?


Pár perces beszélgetés után elmennétek egy számotokra "ismeretlen", de helyes fiúval?


Hogyan fejezitek ki, ha valaki tetszik/nem tetszik nektek?


Csinálnátok facebook fiókot a srác miatt, hogy tudjatok beszélgetni?

(nincs facebookja)

(Online oktatás alatt se volt, classroomot használtak)


Mi az ami nem vonzó számotokra egy fiúban? Mi az aminek nagyon tudtok örülni?

18/F



2020. júl. 30. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok lány, sőt visszahúzódó személyiség sem, de az első és legfontosabb a rengeteg türelem hozzájuk és, hogy nem erőltetsz semmit. Add önmagad, oldd a hangulatot, hadd érezze, hogy melletted mer önmaga lenni. Kezdeményezhetsz élőben is, az is a legjobb, viszont készülj arra, hogy zavarodottságában nem vágja rá a talira egyből az igent és esetleg teljesen mást mond, mint amit gondolna. Sok sikert.
2020. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"haverom tesója a barátnője és neki mondta, hogy helyes vagyok"


Nem akarlak lelombozni, de ezt vagy azért szokták mondani mert megkérdik és muszáj valami nem bántót vágni rá, vagy csak kitalálták a tesódék, mert összeakarnak hozni a lánnyal. Ezt csak azért mondom, hogy érdemes felkészülni ezekre és nem belelovagolni magad.


Mivel a tesódékat ismeri, így könnyen lehetne közös találkozást csinálni, ahol néha együtt vagytok, néha külön. Ad egy kis biztonságérzetet neki, hogy más is jelen van. Beszélgettek közben, ismerkedtek, járkáltok, meghívhatod egy fagyira pl., akármi. Ha úgy érzed megvan az összhang, akkor mondhatod neki hogy x programot jó lenne együtt csinálni, ráér-e valamikor. Ha hezitál vagy igent mond, elkéred a telefonszámát hogy majd felhívod pl. 1-2 nap múlva és addig gondolja meg/megbeszélitek a részleteket. Ha nemet vagy a számát sem adja meg, akkor ez van, nem tudsz mit csinálni.

2020. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Volt már nem is egyszer, hogy "belelovagoltam" magam, szóval nem érne meglepetésként ha nemet mondana.


A haverom lánytesójával sajnos nem vagyok olyan jó kapcsolatban, hogy közösen menjünk el valahova. Nem nagyon ismerem és legutóbb 6 éve beszéltem vele. Szóval nem akarna összehozni, csak a haver elött beszéltek, hogy az osztályomból kit tartanak helyesnek és onnan tudom.


Közös program is kilöve ez miatt, ezért majd suli idő alatt hívom el valahogy (legkésőbb őszi bálon ha nem lesz 2. hullám).

2020. júl. 30. 15:26
 4/8 Lena7 ***** válasza:

Én csak régen voltam visszahúzódó, viszont nagyon sok visszahúzódó barátnőm van, szóval ezek alapján tudok válaszolni.


Ismeretlen emberrel nem nagyon mennének el sehova. (Kéne nekik egy kis idő, hogy megismerjék az adott személyt)


Nem mernek lépni ha tetszik nekik valaki, sokszor "eltolják" az adott srácot maguktól, mert azt hiszik hogy nem elég jók hozzá


Nehezen nyílnak meg, pláne akkor ha bejön nekik valaki (pláne randin nagyon izgulnak és csendesek, félnek beszélgetni, félnek, hogy elrontanak valamit és emiatt bukják a pasit, félnek attól, hogy a srác kisebb hibájuk miatt elítélheti őket. Olyanra gondolok, mint a megbotlás stb)


Lassan haladj. Óvatosan érintsd meg. Ne támadd le azonnal. (Itt az ölelésre gondolok, ha megakarod ölelni az első találkozásnál, akkor lassan csináld. Mindig nézd a reakcióját. Ha full vörös lesz, akkor az nagyon jó jel :))


Ha össze vissza beszél, vagy sokszor akad meg a mondandójában, akkor az azért van, mert ideges. Sokszor félnek bármit is mondani, mert azt hiszik, hogy hülyének nézhetik őket a többiek)


Dicsérd meg a lányt sokszor. (Jól szokott nekik esni és legalább fentebb megy az önbizalmuk)


Hát szerintem kezdetnek elég lenne neki a messenger és utánna ha ő is szeretné, akkor csinálhatna facebookot is. Dobd fel neki az ötletet, hátha


Huhh most hírtelen ennyi jutott az eszembe. Majd meséld el, hogy milyen volt :)

2020. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Szerinted akkor hogyan közeledjek?

Menjek oda hozzá random és kezdjek el vele beszélgetni vagy találjak valami indokot?

Neten nincs lehetőség, mert nincs fent sehol, szóval csak személyesen tudok vele beszélni.

Mesélni pedig csak később tudok, mert sulin kivül nem nagyon látni az utcákon és még helyekre se megy.

2020. júl. 30. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az ami nem vonzó számotokra egy fiúban? Mi az aminek nagyon tudtok örülni?"


Ápoltság, jó illat, tiszta és rendezett ruházat, kedvesség, figyelmesség, humorérzék, MOSOLY, bókok, dicséretek!


Még a legvisszahúzódóbb lány is kinyílik, mint egy virág, ha megfelelő partnerre talál.

2020. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vonzó: ha büdös és/vagy bunkó.
2020. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobban tennéd, ha a fagyizás előtt lenne egy előzetes ismerkedési időszak, hogy megismerjen téged a lány, és ezáltal könnyebben megnyíljon. Ha már sikerült valamennyire megnyílnia előtted (felszabadultabb, magától dob fel témát, kérdez, stb.), onnantól kezdve bármikor jó ötlet a fagyizás. (Javaslom, hogy fagyizás közben sétáljatok, ne a fagyizónál üljetek, mert az milyen már...) Szóval keress valamilyen módot arra, hogy megismerkedj vele.
2020. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!