Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinalnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinalnom?

Figyelt kérdés

Hali, az lenne a problemam hogy van egy lany “baratom” aki kb 2-3 honapja bevallotta azt hogy erzett mar irantam tobbet is mint baratsag. Mar tobb eve en is ezt ereztem csak nem igazan akartam neki elmondani.

2 honapja volt es most is van baratja.

Talalkoztunk es elmondtam neki szemelyesen is hogy tobbet erzek.

Beszelgettunk es mondta hogy nem tudna tobbet ram baratkent tekinteni. Most mi a szart csinaljak varjak ra?? A lanyt amugy 6-7eve ismerem szinte vele nottem fel.

Nagyon rosszul vagyok ez miatt mar napok ota ugyhogy kerlek titeket ha tudtok segitsetek.



#Fiu lany baratsag letezik?
2020. aug. 15. 07:15
 1/3 Thispain ***** válasza:
Tripla crown.
2020. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, ne legyél pofátlan, hagyd hogy ő döntsön. Ezt most szerintem nem a te dolgod eldönteni
2020. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
Sokat vártál, mostanra pedig eltemette magában a dolgot pláne így, hogy van barátja. Felesleges köröket futnál ha most kaparnál érte, hagyd had legyen a barátjával. Ha annyira többet érez irántad, fog majd még keresni..
2020. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!