Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy tetszek-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszek-e a lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel évek óta barátok vagyunk, de semmit nem éreztünk egymás iránt. Mindent megosztottunk egymással, még a szerelmi dolgainkat is. Mostanában nem nagyon beszélek róla, de őt elkezdte nagyon érdekelni. Eddig ha írtam neki valamit egy lányról, elkezdtünk róla beszélni, de most letudja egy "az jó"-val. Lehet szimplán tele van velem a töke, de amikor nekem tetszett valaki, én is így viselkedtem, mert picit féltékeny voltam. Nemrég amikor szóba jött a szerelem egy említésnyire akkor küldött egy szívet a semmiből. Általában szívet mi csak egy "baráti beszólás" után küldünk egymásnak pl. "Rohadj meg <3". Ti lányok mit csináltok ha tetszik nektek egy fiú?

2020. aug. 15. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én várnám, hogy a sràc kezdeményezzen. Tudom, hogy ez már "lejárt lemez", de szerintem gáz ha egy lány nyomul. Általában csak nagyon finom jeleket küldünk az illető felé, mint akár ez a semmiből érkező szív. Szerintem kezdeményezz! De azért ne durván csak úgy lazán és kedvesen, tapintatosan
2020. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Azért egy random szívecskétől ne dobj el mindent, és fejt veszve rohanj hozzá. Figyeld hogyan viselkedik veled amikor kettesben vagytok, sokkal többet fog elárulni mint a chat.
2020. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok de a barátomnak nem küldök szívet még viccből se ha tetszik a hölgy óvatosan puhatold ki mert a nő és férfi barátságnál azért vannak íratlan szabályok amit nem szegünk meg ha tényleg csak barátság. Én tapasztalatból tudom mert én is voltam úgy hogy beleszerettem a legjobb haveromba.
2020. aug. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!