Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő "járás" után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő "járás" után mondtátok a párotoknak, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Akik igazán szeretik egymást, azok nem mondogatják, hanem tettekkel bizonyítják.
2020. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Így, hogy "drágám, szeretlek" semmikor. Ez olyan nyálas. Akik szeretik egymást, azoknak nincs szükségük erre a mondogatásra.
2020. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ameddig ez nincs meg, addig nem járunk.
2020. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Stark2000 ***** válasza:
100%
Én elsőnek 1 hónap után, csak úgy kicsúszott a számon amikor egymáshoz bújva feküdtünk.
2020. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

3!


4: ez így legalább tuti igaz :)

sokáig!

2020. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
79%
Amikor úgy érzem
2020. aug. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó hónapot biztos váratni szoktam, még akkor is, ha elkezdem érezni,mert biztos akarok magamban lenni, hogy nem csak egy fellángolás akar az lenni és nem is sűrven osztogatom utána sem, mert akkor elcsépelt lenne, helyette a hozzáállásommal, tetteimmel, akár még a nézésemmel is szoktam közölni, de a kedvencem, mikor teljesen véletlenül ugrik ki a számon, ezzel az adott páromat és magamat is meglepve.
2020. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy 7 eső után
2020. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok kapcsolatom volt, de 40 éves koromig senkinek sem mondtam. A feleségem "nevelt meg", és értette el velem, hogy a régesrég belém nevelt "a férfi nem mutatja az érzéseit" módi egy marhaság.
2020. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem másfél hónap “járás” után mondta először, én valamiért sokkal később, mindig csak annyit mondtam én is. Biztos akartam lenni benne, hogy nem csak fellángolás, aztán egyszer nem szándékosan mondtam neki, akkor jöttem rá, hogy jé így még nem is mondtam neki. Azóta már 8 év eltelt és a felesége vagyok. Nem mondogatjuk sűrűn.
2020. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!