Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tovabbiakban mi a leghelyese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tovabbiakban mi a leghelyesebb viselkedes?

Figyelt kérdés

Esszeru tanacsokat szeretnek kerni erre a szitura

Ha van egy srac aki regota tetszik, es szepen lassan alakuloban volt a dolog de megis sehova nem jutottunk meg mindig, ertelmet meg mar nem latom akkor hogy lehetne viselkednem ezek utan?

Arrol a sracrol tudni kell hogy nem tud megallni egy lanynal, ezt mar en is eszrevettem rola. Arra gondoltam lehet csak jatszik velem, mert tudja hogy meg vagyok bolondulva erte es visszael vele. Mert kellokeppen egy hatarozott lepest sosem tett meg eddig.

Es kiszamithatatlan, nem lehet ot erteni. Egyszer igy viselkedik egyszer ugy.

Mar en ebbe belefaradtam, nem nekem kene faradoznom es ragodnom ezen ha tudja van nalam eselye.

Mar nem latom ennek ertelmet, lassan az lesz hogy mar cinkbe teszem magam miatta. Sokan tudjak hogy mennyire tetszik es biztos o is tisztaban van ezzel, szerintem ki is hasznalja.

Meg se volt meg egy komoly lepese felem.

Sok lanyt akar szediteni, bekepzelt azt hiszi o mindenkit megkaphat. Szerintem engem egyertelmunek vesz hogy barmikor ott lennek szamara.

En mar fejben eldontottem hogy lemondok rola. Akarmennyire tokeletes szamomra nekem ilyen nem kell aki nem tud megallni egynel. Mostantol nem fog erdekelni es nem akarok vele foglalkozni.

Inkabb most lassam be mint ha tenyleg mar egyutt lennek vele es ugy vennem eszre a dolgokat mert az megrosszabb lenne.

Nem hianyzik nekem hogy azzal dicsekedjen majd a spanoknak hogy beszedit egy 2 evvel idosebb csajt.

Minden fejben dol el tudjuk, es ugy erzem jofele haladok hogy ne erdekeljen.

Abban kerek tanacsot, hogy ha valahol latom es odajonne ahogy eddig, akkor hogy viselkedjek? Szerintem vegre mar az kene hogy offolgassam, nem mint eddig hogy csak jopofizzak. Vegye magat eszre es ne gondolja hogy meg vagyok halva erte. Jol esne nekem ha kepes lennek offolni, nem szabad hogy hagyjam magam hulyiteni itt nekem kell.

Tudom hogy nem egy legjobb megoldas de mast most nem latok. Lehet jobb lenne csak egyszeruen tisztan beszelgetni vele de ugy gondolom ilyen fiuval ugy nem lehet beszelgetni hogy ilyen. Tudja hogy tetszik es milyen hatassal van ram meg mit akarhatok, akkor ezen mar nem lenne mit beszelni. Igy is el van szallva magatol ugyhogy nem akarok en lany letemre felhozni mindent. Magyarul en nem fogom felszedni ot. Foleg hogy tudom milyen.

Mindenki le akar rola beszelni. Sose ertettem de mar kezdem atlatni.

Meg az is erdekelne hogy ki szerint mit higyjek? Amit masok mondanak rola, vagy ahogy velem viselkedik szemtol szembe? Nem sok jot hallottam rola de megis mikor velem van annyira oszintenek latszik az egesz srac. Kicsit sem az latszik rola hogy at akar baszni, hanem mintha velem lenne onmaga en igy latom. Velem valahogy mas mint amiket hallok rola. Annyira jo vele es ahogy kozel van. De valahogy megis elerhetetlen, enyem lehetne de megis akadaly van. Es az az akadaly o sajat maga. Mert nem teszi meg azt amit mar meg kellett volna. Remelem nagyjabol ertitek ezt igy.

Koszi a valszokat es ha elolvastatok


2020. aug. 23. 21:36
 1/4 anonim válasza:
85%

Szia! Nos hát szerintem légy vele közömbös én a helyedben megpróbálnám elfelejteni! Tudom nehéz de neha jobb megoldas ez!

Szoval legyel vele kozombos ne hagyd hogy jatszon veled vagy az erzeseiddel! Figyelj lehet hogy igazat mondanak rola..de az is lehet h veled teljesen mas...ez olyan mint ,,Hardin es Tessa esete...Miutan" mert mindenki azz hiszi hogy kihasznalja a lanyt es igy igaz az elejen igy indult viszont a vegen beleszeretett amikor elveszitette a lanyt...szerintem halgass a szivedre és a megerzeseidre! En a helyedben tenyleg lemondanek rola! Meglatod ezutan a viselkedeset..ha nem fogalkozol vele! Sok sikert kivanok es remelem megtalalod azt az embert aki boldogga tesz! Legy pozitiv mindig es ne hagyd h jatszanak veled..nem tudom mennyire segitett ez a valasz de remelem kicsit igen!:)

2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk, hogy nem elfejteni akarod, hanem azt szeretnéd, ha valóban ő lenne számodra a nagy ő és össze is jönnél vele! Csak nem akarsz koppanni. Aki annyit ír, mint te, az bizonytalan.


De rossz hírem van: Nincs tuti módszer arra, hogy nem csalódj. Nem tudhatod, hogy milyen valaki, ameddig nem ismered meg.


Tiniknél a nagy arc mögött általában egy bizonytalan gyerek van. Nem neked kell felszedned, de szinte biztosan nem tudja, hogy zöld lámpát kapna nálad. Ha beszélgettek és javasolsz egy közös programot, akkor egyértelmá lesz számára. Nem kell erőltetni, egy ilyenből is fel kell fognia.


Egy kis saját tapasztalat: Azok a nők vannak a legrosszabb véleménnyel rólam, akikkel alig beszéltem, mert nőként nem érdekeltek. Ha már az övék nem lehetek, akkor másé se legyek!

2020. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó döntés, hogy inkább le szeretnél mondani róla. Ahogy így leírtad, nagyon úgy tűnik, hogy nem érné meg összejönni vele, nem úgy viselkedik veled, mintha te el tudnád csavarni a fejét. Amikor közeledik, akkor viselkedj lazán, közömbösen. Ha látja, hogy nincs rád hatással, akkor valószínű békén fog hagyni (ha valóban nem akar semmit).
2020. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak tart tőle hogy lépjen feléd. Ennek különböző okai lehetnek. Egyik ismerősöm például azért nem merte elhívni randizni a kiszemeltjét, mert az valóságos hisztérika.
2020. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!