Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csúnya embereknek a koronaví...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya embereknek a koronavírus után is kötelezvé kellene tenni a maszkviselést?!

Figyelt kérdés
Igazából

2020. aug. 28. 19:29
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Igazából nem hülyeség.
2020. aug. 28. 19:30
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
Igen az idiótákat mint te meg karanténba küldeni
2020. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mert így is egy karantén az életem, mert nem akarok a csúnya embereket nézni az utcán maszk nélkül.
2020. aug. 28. 19:32
 4/39 anonim válasza:
94%
Kerdezo... kivancsi lennek hogy te hogy nezel ki😂 es ha eddig kibirtad hogy nezd a csunya embereket akkor ezutan is kifogok, ha meg nem akkor inkabb akaszd fel magad vagy menj a vonat ele😗
2020. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Tuti te is csúnya vagy, azért sértődtél meg ennyire. Igazából
2020. aug. 28. 19:44
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Attól még hogy valaki külsőre nem feltétlen a legszebb még lehet ugyanolyan értelmes, aranyos mint bárki más. Sőt, lehet kétszer annyi érték van benne mint benned valaha is lesz
2020. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Hát jó értem én, de rosszul esik rájuk nézni és rossz kedvem lesz a csúnyaságuk miatt és sajnálom őket. Téged is igazából
2020. aug. 28. 19:46
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a büdös szájúaknak kéne kötelezővé tenni, ami meg külsőtől független.

Ennek még értelme is van.

2020. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mindenki azt hord amit akar....

Még a dagik is a kötözöttsonka harisnyát.


Sem a mi, sem a köz izlése nem lehet mércéje annak, kinek mit van joga hordani.

2020. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
96%

Bár lenne pár kéretlen szavam hozzád, de semmi értelme leállni vitatkozni veled, mert valószínűleg csak nagyon unatkozol és jól érzed magad attól, hogy provokálhatsz másokat. Gratulálok, nagyon okos vagy, ezzel minősíted magad.

(Egy CSÚNYA lány)

2020. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!