Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A csúnya embereknek a koronaví...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya embereknek a koronavírus után is kötelezvé kellene tenni a maszkviselést?!

Figyelt kérdés
Igazából

2020. aug. 28. 19:29
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
100%
Ja és mi van ha valaki ugyanígy van ha rád néz 🤔szerintem sok esély van rá
2020. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
20-as jó sokszor!
2020. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Te egy felületes itélkező gonosz ember vagy. Nem a külső számít!

Neked, hogy esne, ha azt mondanák, hogy ne memn az utcára mert ronda vagy?

Nem csoda, hogy nincs annál jobb dolgod, hogy ilyen kérdéseket tegyél fel!

Rosszul vagyok tőled!😡🤢😠🤮

2020. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de tényleg nehéz.

Igazából azon is gondolkodtam, hogy a csúnya emberekkel egyetemben az időseknek is folyton hordaniuk kellene a maszkot nyilvános helyen, mert már ők sem szépek, kivéve George Clooney, ő csinos.

A rosszakaróimnak pedig üzenném, hogy nekem is rosszul esik, hogy csinosabb vagyok nálatok, de nem tudok mit kezdeni a sivalkodásotokkal.

2021. febr. 14. 15:09
 25/39 anonim válasza:
100%
Egy beképzelt,felületes senki vagy kedves kérdező.Nincs jogodban másokat elítélni pusztán a külsejük miatt, hiszen te nem ismerheted őket.
2021. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez így egy anonim oldalon, ahol még csak egy képet sem látsz a másik arcáról leginkább csak nevetséges :D
2021. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Na jó van elég ebből, irigy plebejusoknak mutatok akkor egy képet magamról, így bizonyítva minden szavam :)

[link]

2021. febr. 14. 15:43
 28/39 A kérdező kommentje:

"Éljetek szép életet a pogányok között, hogy lássák jótetteiteket, és látogatása napján majd magasztalják az Istent, épp amiért most gonosztevőnek rágalmaznak benneteket."


Isten+én vs gyakoris komizók 1-0

2021. febr. 14. 15:49
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen szánalmas vagy. Attól hogy esetleg nem modell valaki attól még lehet egy nagyon érdekes, lenyűgöző személyisége. Szerencsére nem mindenki egy külső alapján megítélő okos mint te. Ugyanolyan fontosak mint egy jól kinéző ember és csak téged minősít hogy ilyent írsz. Gratulálok 👏
2021. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Neked gratulálok 29-es, hogy etetted a trollt. De hát mindenki közönségre talál. Egy nyamvadt stockfotót küldött.
2021. febr. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!