Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vélekedhet rólam így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vélekedhet rólam így a viselkedése alapján?

Figyelt kérdés

Érdekelne valamiről pár vélemény tőletek.

Van egy fiú, aki már nem kevés ideje tetszik nekem, azóta bejön, mindig rá gondolok, nagyon az esetem, szerelmes lettem belé, ez menthetetlen.

Egy suliba járunk évfolyamtársam.

Ez az egész nagyon bonyolult és hosszú téma.

Mindig csak húzódik az egész vele. Már rég összejöhettünk volna de hát nem alakul eléggé. Egy lépés előre kettő meg hátra. Ez az egész helyzetünk annyira el*eszett. Neki is bejövök, csak mégsem haladunk kellőképpen előre. Nem tartja fent velem ami van és nem viszi tovább, nem értem hogy miért. Elkezd valami alakulni aztán csak úgy abbamarad mintha mi sem történt volna. Sokszor azt hittem ez már annyi, de aztán a semmiből mégis történtek dolgok, keresett meg minden. Örültem és beleéltem magam de utána koppantam mindig. Ez így megy már egy ideje. Amikor meglát látom rajta hogy nem vagyok neki semleges. Főleg amikor tényleg közeledünk egymáshoz és elkezdenek alakulni a dolgaink. Aztán mégis csak úgy semmi. Ezt már annyira unom, úgy érzem belefáradtam.

Elbizonytalanítanak a tettei, nem lehet érteni mit miért csinál vagy pont nem csinál.

Amikor velem van és közeledik úgy minden jó, egy ösztönös kapcsot érzek. A nézésén is látszik hogy van valami benne velem kapcsolatban. De máskor meg visszalép, úgy tesz mint aki észre sem vesz és nem érdeklem. Olyankor ez fáj és rosszul esik, érthető.

Érdeklem, már sokszor bizonyította de aztán mégis meghátrál a viselkedésével. Azt tudom hogy nem arra megy, ez a tiszta képem megvan róla és sokat beszélgettünk, pl ilyesmiről is és velem őszinte mindig, semmi megjátszás.

Lehet csak tényleg hülyít, de én ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Ahogy gondolkodok és eszembe jut minden, hogy néz rám, hogy jön oda, hogy közeledik, hogy ér hozzám, hogy viszonyul hozzám, milyen meghitt helyzeteink voltak, meg ahogy keres a semmiből vagyis gondol rám, abból csak én tudom leszűrni igazán hogy nem vagyok neki közömbös. Nagyon is bejövök neki szóval kölcsönös, meg szóban sem tagadja. Ezt sokan is látták már hogy mi van köztünk. Úgy vették együtt vagyunk de hát nem.

Megbeszélünk pl dolgokat hogy hova megyünk stb, és nem lesz belőle semmi.

Nem foglalkozik velem. Suliban is most ugye jönne a szalagavató, már ha lesz majd abból valami. Én akartam táncolni ugye a keringőt, nyilván vele. Ha beszélnénk ugyanúgy meg minden akkor már jött volna magától ez is és felhoztam volna aztán táncolnánk, de így nem, nem is beszélünk semmi. Ő először a másik pörgősebb táncra jelentkezett csak, keringőre nem. Így már én se akartam táncolni. Mással nem tudnék és nem is akarnék. Mármint, nem lennék rá képes. Én csak vele tudom ezt elképzelni. De aztán kiderült hogy átjelentkezett a keringőbe, és egy másik lánnyal táncol. Az osztályfőnökömmel beszéltük a táncot és így tudta mit akarok. Rendes volt és segíteni akart nekem, mikor szervezték ott a végzősökkel a táncot (én mentem be mert nem akartam már táncolni), akkor megkérdezte tőle miért nem táncol velem, szép okos csinos. Ő meg azt mondta nem táncol velem. Ezt így kimondta. Na mikor ezt megtudtam, itt jött el az a pont amikor nem érdekel és nem fogok vele foglalkozni többet. Fejembe vettem hogy teljesen közömbös és elutasító leszek, ha a későbbiekben mégis közeledne valamilyen formában. És már képes is lennék rá. A saját érdekemben teszem ezt, nem akarom magam tönkretenni meg már valóban őszintén nem érdekel így ezek után. Az osztályfőnököm azt mondta hogy ne foglalkozzak ezzel, nem sablonból mondja de ő maga sem érti én miért aggódok rajta ennyire, hozzám jobb fiút képzelne el, ez teljesen érthetetlen számára is hogy én rajongok érte ő meg ennyire semmibe veszi és inkább a másik csúnyácska kislánnyal táncol akivel sose beszélt. Azt mondta értelmes szép lány vagyok én jobbat érdemelnék aki hozzám való. Rá akart beszélni hogy keressek másik párt a tánchoz ha szeretnék, “neked biztos lenne párod ne add fel mindenki igent mondana”. Nekem meg kicsúszott a számon hogy viszont én senkinek nem mondok igent. Igen tudom ez nagyon egós volt, de nem rossz értelemben mondtam, nem vagyok beképzelt. Én csak arra utalok ezzel hogy másnak nem mondanék igent mert csak neki akartam de hát hagyjuk.

Nem érdekel már, de mégiscsak rossz ez az egész tudat. Barátaim közül már mondták annyira összeillünk pedig hogy az már fáj. De nem tudok mit kezdeni ezzel, nem rajtam múlt semmi.

Innentől kezdve én már tényleg nem foglalkozok vele és nem is akarok. Belátom mostmár én is hogy ennek semmi értelme úgysem lesz semmi. Hátha más is megfog még ennyire majd, nem lehet tudni. Bár most jelenleg nem tudom ezt elképzelni, de mindegy is.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek miért ilyen velem? Érdeklődő, aztán hirtelen közömbös? Mi lehet az oka hogy nem lép eléggé?

Tudok egyébként hasonló helyzetekről is, de titeket is megkérdeznélek erről.

Kérlek csak tapasztalatból válaszoljatok ha voltatok ilyenben, vagy tudtok ilyesmiről.

Köszi ha elolvastátok és tudtok valami hasznosat mondani


2020. szept. 5. 16:42
 1/3 A kérdező kommentje:

Valamit kifelejtettem.

Én most így már akkor nem szeretnék táncolni, mással sem. Nem kötelező csak aki akar.

Barátnőm olyat mondott hogy ne legyek már ilyen, mutassak akkor meg hogy már nem érdekel úgy, még csak azért is táncolnom kéne valaki mással, aki úgy illene is hozzám. Veszíten már úgysem tudok. Részben amúgy igaza van. De nem tudom, most az van bennem hogy rossz és akkor nem táncolok.

Ha van valami hasznos tanácsotok, mondjátok el

2020. szept. 5. 16:45
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes találgatni, de röviden: valószínűleg szórakozik vagy f*sik.


Ha szórakozik:


- azért keres, mert valami kell tőled (unatkozik, nincs más lány, érezni akarja hogy még mindig akarsz tőle valamit, stb.)


- nyilván ha nincs szüksége semmire, akkor nem érdekled, de néha csekkolgathatja hogy ugrasz-e neki ha csettint (eddig mindig nyert)


Ha f*sik:


- fél az elköteleződéstől/kapcsolattól/felelősségtől millió ok miatt, nem akarja hogy "ketrecbe zárd"


Lehet amúgy van 20 csaj akivel ugyanígy elvan, nem tudni.


A lényeg az, hogy megpróbáltátok 200x, sose lett belőle semmi, sosem tudtatok előre lépni. Ha tényleg bejöttél volna neki és akart volna valamit, akkor már rég lett volna, de nem így van. Ez van, tudomásul kell venni és nem szenvedtetni magad tovább. Elkéne magadban dönteni, hogy akarod-e még ezt a hülyeséget játszani vagy lezárod, utóbbi esetében úgy, hogy nem reagálsz többet ha keresne.


Kell majd idő míg lezárod, nem fog csettintésre menni, de minél tovább húzod, annál nehezebb lesz.

2020. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy tahó... Hagyd már, százszor jobbat találsz öt perc alatt a Váci úton. :D

Tudom, hogy most nehéz, és nem akarod elfigadni, hogy ő mégsem az a tökéletes valaki, akinek képzelted, de sajnos van ilyen. Idealizálod, aztán koppansz (hogy én hányszor belefutottam már ebbe a hibába...). Pár hónap múlva Te is belátod, hogy csak egy paraszt, nem kell érte rajongani, ígérem, lesz jobb :)

Az elején tudom milyen rossz, de később már csak egy foltocska lesz. Nekem amúgy ilyenkor előjön a büszkeségem és a helyedben táncolnék mással és megmutatnám, hogy nélküle még boldogabb vagyok. Hajrá kislány :D

2020. szept. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!