Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak ennek a lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak ennek a lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok be jelöltem egy lányt aki kb 1hónap múlva vissza igazolt. Ugye nagyon tetszik és nem tudom mit írjak neki, segítsetek előre is koszi
2020. szept. 7. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
'Szia! Azért jelöltelek be mert nagyon szimpatikus vagy és szívesen megismernélek ha benne vagy:) '
2020. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ismeretlenül jelölted be vagy valamilyen szinten ismered (látásból)?
2020. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látásbol
2020. szept. 7. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha látásból, akkor egyszerűbb szerintem. Ahonnan ismered, arra hivatkozva is kezdhetsz beszélgetést. Vagy ha tudod, hogy mi a hobbika, kedvenc zenéje stb. akkor azzal kapcsolatban. Ha nem tudsz semmi ilyesmit róla, akkor kezdhetsz nyomozni ez irányban, közös ismerős által, ha van. De ha néha személyesen összefuttok amúgy is, akkor lehet az még egyszerűbb, mint facebookon. És akkor valamilyen helyzethez illő ürüggyel leszólítod
2020. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
*hobbija
2020. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!