Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akibe azt hiszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe azt hiszem beleszerettem, és szerintem én is bejövök neki. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval. Órákon sokszor látom, hogy néz. 2 napja beszélgetünk órákat messengeren. Jó vele beszélgetni mert nem kell órákat várni a két szavas válaszokra, hanem hosszan ír és azonnal. Suliban nem nagyon beszélgetünk viszont az egymás sokszoros feltűnően bámulása megvan. Eddig voltak már akik tetszettek de ez egészen más. Azt hiszem szerelmes vagyok belé. Tudnátok segíteni mi a következő lépés?
2020. szept. 10. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dícsérd meg valamiért mindig, ami szívből jön. Várd, hogy elhívjon, de ha nem mer, kezdeményezz, onnan meg csak csináld ahogy érzed, ösztönből kell jönnie
2020. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet. Ezzel szerintem még várnék picit de igazából tartunk már ott. Talán. Ha valaki még tud akkor írhat azt is megköszönöm.
2020. szept. 10. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét, a várással csak óvatosan, mert ahogy ti sem szeretitek általában, úgy mi sem, ha nem reagál a csaj semmit és nem tesz a dologért
2020. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem csinálod azt, hogy direkt nem nézed meg bizonyos ideig az üzenetét, hogy abba a tudatba legyen milyen elfoglat vagy, hanem mindig válaszolsz mikor ír (persze csak ha tudsz is) akkor simán elhív mert normális lány vagy .
2020. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folytassátok. Menjetek oda egymáshoz élőben is.
2020. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi ❤
2020. szept. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!