Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök egy fiúnak, de én nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy fiúnak, de én nem tudom hogy ő nekem bejön-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég szakított a barátnőjével, és nekem ez tul gyors lenne, mivel hirtelen az egyik napról a másikra vallotta be nekem. Osztálytársam amúgy, és már egyszer nemet mondtam neki, de újra próbálkozik. Mit tehetek? Lehet megkéne próbálnom vele? Amúgy nekem még senki se jött be igazán, szóval nincsenek érzéseim/érzelmeim ilyen téren szerintem. 16/l

2020. szept. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, hogy bizonytalan vagy még, és gondolkozz el, hogy szereted-e vagy sem. Lehet, hogy hamarosan te s rendesen beleszeretsz.
2020. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤
2020. szept. 16. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy miattad szakított a csajával amúgy, mert belédszeretett. De érthető, hogy neked ez túl gyors lenne. :) Várj vele szerintem is.
2020. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem miattam szakított, más oka volt(mindenki tud róla) de most mondta barátnőm hogy neki is irogatott nyáron, aztán mondta hogy viccelt, majd megint irkalt neki, de inkabb hanyagolom es lekoptatom.
2020. szept. 18. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor elég komolytalan.
2020. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!