Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyembem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembem mennétek verekedni vagy felnőttesen megoldani a helyzetet?

Figyelt kérdés

Par napja szakitottunk baratnommel mert az o baratnoje egy ketszinu p.csa aki elhordja ot a hata mogott en meg ezt elmondtam a baratnomnek es ezert megharagudott ram elhordott mindennek stb stb (irtam is errol akkor egy kerdest ki).

Most facebookon bejelolt az exe (a baratnojenek az occse) meg az egyik haverja de instant tiltottam oket mert kulonosebben nem volt kedvem foglalkozni veluk en mar lezartam az ugyet magamban. De ezek szerint ok keverik a szart a hatam mogott (18 ev koruliek asszem).

A kerdes ugye adott most le menjek azt szet csapjak koztuk ugy hogy infuzion kapjak az ebedjuket vagy probaljam hanyagolni oket de ezzel meg az a gond ha teljesen hanyagolom lehet olyan mende mondak is terjedni fognak rolam amik egyaltalan nem igaz ha meg bent a varosban osszefutok veluk azt nekem jonnek akkor se fogom hagyni magam. Ilyen hulyeseg miatt meg rendorsegre nem akarok szaladgalni de ha osszeverem oket akkor bizony muszaj lesz es meg en leszek a hibas is.


2020. szept. 26. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

felnőtt módon megoldani


talán hagyd őket a francba

2020. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanul is megmondom, hogy ha választani kell felnőtt viselkedés meg verekedés között, az utóbbi nem vezet semmire.
2020. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, tényleg csak rontod a helyzetet (magadnak), ha verekszel
2020. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Bejelöltek, te tiltasz és verekedni akarsz?

Lehet, hogy gratulálni akartak neked,hogy kimondtad az igazat.

2020. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4es nem tudom te milyen kepzeletbeli vilagban elsz de nyilvan azert jelolnek be emberek teged hogy gratulaljanak
2020. szept. 26. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan, kérdező.


Igaz, hogy én felnőtt vagyok, felnőtt módon kezelem a helyzetet. Nem mondok csúnya dolgokat a szerelmem barátnőjére (főleg, ha alaptalan is!), nem pletykálok, nem rágalmazok senkit.

Ha gondom van valakivel, a szemébe mondom. Esetedben a szerelmed jelenlétében kellett volna számonkérni a barátnőjét. Te viszont áskálódtál, rágalmaztál, sőt, nem vállalod az esetleges következményeket sem, hiszen letiltasz, elbújsz. Gyáva is vagy a jellemhibáid mellé.

Felnőttes viselkedést elsajátítani gyerekként is lehet, csak igazmondás, egyenesség, őszinteség és akaraterő kell hozzá, na meg egyenes gerinc.

2020. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól még, hogy ők gyerekesek, neked nem kell lesüllyedni a szintjükre.
2020. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6-s szemelyesen bemagyaraztam az exem baratnojenek mikor elkezdte ocsarolni a baratnomet a hata mogott. Szemelyesen beszeltem errol az exemmel is hogy ez a baratnojetol csunya dolog szerintem es 3asban meg is beszeltuk akkor de a no akkor is tagadta az egeszet. Ra par napra meg ugy tele nyomta hulyeseggel a fejet hogy egyfolytaba gyozkodni probalt engem az exem hogy ne utaljam a baratnojet mert ilyen meg olyan jo fej amikor meg mondtam hogy ez sajnos nem igy mukodik akkor pedig osszevesztunk.

Egyaltalan nem alaptalanul beszeltem rola nem askalodtam es nem is ragalmaztam mert mikor ram irt a baratnoje hogy en ilyen meg olyan nyomorek vagyok akkor se kuldtem el a ku.va anyjaba hanem probaltam normalisan beszelni vele meg kerdezni tole hogy miert beszelte ki ot meg ilyenek es valasz helyett csak kerdesre kerdessel valaszolt hogy ki beszelt ki kit?

Igen letiltottam oket es nem azert mert gyava vagyok hanem azert mert lezartam az ugyet es nincs kedvem belefojni ilyen szarsagokba mert ugy is az lenne a vege hogy ussuk meg de ha en megutom akkor biztos hogy szilankosra torom a csontjait (132kg vagyok 197cm 22 eves es 14 eves koromtol gyurok szoval nem egy felpumpalt kis hoki gyuri vagyok).

Es akkor meg te gyavazol le engem szanalmas alak aki semmirol se tud de ilyen velemenyt alkot.

2020. szept. 26. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ezekről a kérdésed ALATT kellett volna beszámolnod magyarázatként, hogy helyesen értelmezhessük a helyzetedet, cselekedeteidet.

A kérdésednél semmi ilyent nem írtál, ennek alapján véleményeztelek.

Szánalmas inkább az, aki UTÓLAG magyarázkodik, hogy mentse a menthetőt és az erejét fitogtatja, hogy többnek látsszon.

2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Az aztán a felnőttes viselkedés #10. Gratulálok.
2020. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!