Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk nektek mi volt az amivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi volt az amivel egy lány igazán össze tudta törni a szíveteket?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Össze jött a volt legjobb haverommal :)
2020. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Fél évet voltam vele együtt. 2 hónap után megcsalt, nem tudtam róla. Azután is kiderült, hogy végig csalt, videóhívásban mutogatta magát srácoknak, velem lefeküdni sem akart. A vége az lett, hogy a városban találkoztam vele és egy másik palival, épp kézenfogva voltak. Majdnem fél éve történt és azóta is depressziós vagyok miatta.
2020. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:
86%

Őőőő hát "fiú" már nagyon régen voltam [nem, nem lettem nő :D ] és igazából nem volt semmi olyan amire azt tudnám mondani, hogy na az aztán különösen szarul esett. Mármint yep az ilyenek megvoltak mint pl a klasszikus: megismer / megismertek egy csávót és kb 5 másodperc után tudod, hogy aha akkor ez ennyi is volt... és tényleg. :D [Első barátnőmnél kapásból beszívtam ezt ~2 év után.] De önmagában az első szakítás rendesen betette a kaput nem volt lényeges a miért / módja sőt isten igazából utána kvázi baráti viszonyban maradtunk viszonylag sokáig. Van 1 aspektusa amire ő és én tök másképp emlékszünk [én megvagyok győződve róla, hogy a konkrét szakítás effektíve annyi volt, hogy "Van valami." mert pár nappal korábban feltűnt neki, hogy azért cseszi az orrom a csávó de nem kezdtem el rinyálni, hogy jaj ne beszéljen vele... úgyhogy helyette azt mondtam, hogy "Ha van valami akkor szólj.". Hát szólt. :D De nyilván ő erre baromira nem így emlékszik én meg úgy vagyok vele hogy effektíve ezt kértem nem? :D


Ha a "lány" alatt nem feltétlenül párkapcsolatot értesz hanem játszanak barátok is na akkor már tudnék mesélni. :D Nálam valahogy az ilyen statusban lévő lányok jobban betudták tenni a kaput mint akármilyen szakítás.

2020. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: Nem viszonozta az érzéseimet.:(
2020. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!