Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El fog ez valaha is múlni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog ez valaha is múlni?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel aztan össze is jöttem. 2 hónapig voltunk együtt, ami nem sok de fülig szerelmes lettem belé. Ő az első szerelmem, soha nem éreztem még ilyet. Azóta másfél év eltelt, ami alatt rengetegszer bántott, kavartunk megint...(nem szeretném ide kiirní de bárkinek szívesen leírom privátban) és még mindig ugyanúgy szeretem. Nem tudom,hogy miért mert legszivesebben elásnám, de mégis.. Fog ez valaha változni vagy mindig így fogom szeretni?
2020. okt. 30. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az emlék megmarad és teljesen nem biztos, hogy elfelejted, de halványulni fog. A kavarások viszont ezt nem segítették elő...
2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező! :)

Ezelőtt úgy 2 évvel jött volt egy új osztálytársam. Focista,szépfiu stb stb egyből kellett nekem :)) tipikusan platói szerelem volt előre aztán mi is kavartunk. Ez össze vissza egy évig húzódott,ekkor nagyon nagy mélypontjaim voltak. Akkoriban úgy gondoltam hogy nagyon nagyon szerelmes vagyok és nem tudtam verni ki a fejemből konkrétan.

Megnyugtatlak idővel teljesen másképp fogod látni. Nekem ugyanis azóta lett egy nagyon komoly kapcsolatom és ezelőtt tévedtem mert most vagyok igazán szerelmes. Majd mikor megismerkedsz egy olyan fiúval aki viszont szeret tiszta szívéből,komolyan vesz,biztok egymásba stb stb akkor rá fogsz jonni hogy most vagy igazán szerelmes és az az érzés mellett a mostani fájdalmad teljesen elfog torpulni. Lépj tovább és ne érdekeljen tudom ezt olyan könnyű leírni de baromi nehezen megy. Viszont tényleg csak ennyit kell tenned. Keress más elfoglaltságot. Nem éri meg,de tényleg nem. Aki ennyiszer bánt akarattal az nem szeret téged. Aki meg nem szeret azt nem éri meg szeretni.

2020. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Igen elfog. Habár nagyon fiatal voltam szinte még gyerek (habár még mindig az vagyok egy kis ideig) én is fülig szerelmes lettem az első fiúmba. Megcsalt, bántott, kevés ideig voltunk együtt. Utjaink viszont többször találkoztak és még miután lett egy barátom is (vele hamar is véget ért) rá vágytam, úgy éreztem ő az igazi. Kavartunk mi, majdnem újra próbáltuk többször is de valami mindig megállított. Ez majdnem 3 évig ment így. Abból a 3 évből legalább 2 úgy töltöttem hogy utána sovarogtam. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, akivel lassan 1 éve vagyunk együtt. Rájöttem milyen is az amikor igazán szeretsz valakit és igazán szeretve vagy te is. Már nevetve gondolok vissza első szerelmemre. Lehet neked is szükséged lesz valakire aki felébreszt rá hogy tévedsz ha azt hiszed nincs jobb nála, vagy lehet egyszerűen több időt igényelsz a feledésre. De igen, elfog múlni ez az érzés. Ne feledd,nekem is évek kellettek.
2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idő mindenre gyógyszer!!!
2020. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!