Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy srác. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nyelvcsoportba járunk és hát már régóta tetszik csak nem merek felé nyitni, mert félek a csalódástól. Sokszor ránézek órán de ezen kívül nem merek többet tenni.

Mit csináljak?



2020. nov. 6. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Először is hány éved vagy? Mondjuk az írásodból ítélve 12-14 évesnek tippellek
2020. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda és mond meg neki. Mit veszíthetsz?

Inkább azt bánd meg, hogy elmondtad neki, mint azt, hogy nem. Utána az lesz a fejedben, hogy "á, basszus miért nem mondtam meg neki?"

Az sokkal jobban emészt, mint ha azt bánnád, hogy elmondtad.

2020. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: 21
2020. nov. 6. 23:02
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: félek a megaláztatástól
2020. nov. 6. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen szerintem elég tapasztaltak vagytok ahhoz, hogy éretten kezeljétek a szituációt, bármi is süljön ki belőle. Megaláztatásra biztos nem kerülne sor, ez hülyeség, max ha általános iskolások lennétek ( vagy még ott se :D) Szerintem a nő is nyugodtan odamehet, előszőr nyiss felé egy hétköznapi témával, pl. kérdezgetheted hogy tetszik neki a nyelvcsoport, meg ilyesmi. Ha látod, hogy lelkesen válaszolgat, visszakérdez, érdeklődik, akkor kérdezgethetsz már kifejezetten róla is, aztán onnantól már alakulni fog. Ezeken nem szabad parázni, saját tapasztalat, én is pont így mentem oda egy hónapja egy fiúhoz. Bár én eleinte tényleg minden hátsó szándék nélkül, és csak maszkban láttam. De utána ő is mondta, hogy ő egy visszafogottabb srác és tökre meglepődött, hogy odamentem, de nagyon örült neki. Felvette a fonalat, így gyorsan egy hullámhosszra kerültünk,
2020. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal. Merj nyitni felé, oda is mehetsz egy pár szót váltani vele, abba még senki sem halt bele. A megalázástól ne félj hiszen ahogy mondtad, már egészen érett felnőttek vagytok, megoldjátok/oldod okosan.
2020. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok csak az a baj, hogy ők még nagyon gyerekesek a haverjaival meg kb. esélyem nincs úgymond a "menők" közelébe férkőzni
2020. nov. 7. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia sajnos én is hasonló helyzetben járok, nagyon tetszik egy lány a melóból viszont egyáltalán nem merek kezdeményezni. Ha esetleg van kedved beszélgetni erről írj rám nyugodtan. Hátha tudunk egymásnak segíteni legyőzni ezt a félelmet :D
2020. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22/F az lemaradt
2020. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!