Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy elég sokszor feltett kérdés már de van egy lány akivel egy huzamosabb ideig minden nap beszélgettem majd egyszer csak azt mondta, hogy ő nem akar többet barátságnál, persze ilyenkor mit mond az ember ok jó akkor friendzone. Nem akartam vele megszakítani a kapcsolatot mert nyílván megkedveltem meg van olyan hely ahol ha nem is kéne is találkozok vele. Ugye minél elérhetetlenebb valami annál jobban kell meg hát végül is szerelmes lettem szóval ez az agyamra ment. Hogyan tudnám ezt bármi tovább károsítása nélkül elfelejteni? Elég ritkán próbálkozok be valakinél szóval a keress mást egyenlőre nem játszik.

2020. nov. 14. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudod elfelejteni ezt bármi tovább károsítása nélkül... Hogy felfogod, hogy a csajszi megijedt... és nem lesz semmi belőle. Ha ezt felfogod, akkor nem ártasz magadnak...
2020. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég ritkán próbálkozol be valakinél,ahogy te írtad.

Most úgy látszik,olyan idők jönnek,amikor nincs kinél beprobálkoznod. Ha nem keresel mást,akkor nem tudok mit mondani.


Jó gyógymód,ha másra fókuszálsz, és lassan lemondasz a csajsziról :(

2020. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!