Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt a viszonyubk hozza ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a viszonyubk hozza ki belőle vagy mindig is ezt gondolhatta?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt nagyon jóban lettem egy sráccal. A közös érdeklődési kör hozott minket össze. Csak barátok voltunk, de nekem kicsit tetszett is. Azért ő is adott olyan jeleket, ami alapján felmerül a gyanú, hogy én is bejöhettem neki (neten rákeresett azokra az eseményekre ahol én is voltam, állandóan kiállt mellettem, dicsérgetett többször, hogy klónozhatnám magam meg ilyenek). Aztán egyszer úgy éreztem, hogy ő egy adott helyzetben nem volt velem őszinte és lenéző volt, szokatlan volt tőle. Szóvá tettem, és összevesztünk. Ami megdöbbentő az az, hogy a bocsánatkérés sem szívből, nem önszántából jött (ő nem érezte sértőnek amit tett). Visszahallottam hogy azt hiszi hogy megutáltam, viszont személyesen, sem neten nem keresett soha hogy beszéljük meg, sőt ő is bevágta a hisztit. Velem nem beszél és csúnyákat beszél rólam. Pont abban a témában sért meg, ami régen közös volt. Én is nagyon sokat dolgozom a céljaimért, régen ez számára erény volt, ma ezt úgy fogalmazza meg hogy életem nincs. Régen tehetséges voltam, most csak magolok szerinte. Rossuul esik hogy ilyeneket mond. Valós gondolatokat hoz ki a düh vagy csak felindultságából mond ilyet az ember?



17/L



2020. nov. 15. 07:55
A kérdező szavazást indított:
Nem gondolja ezt, csak a harag beszél belőle
Eddig is ezt gondolta (mondjuk akkor minek barátkozott velem?)
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel a fiú korára (feltételezem, hogy kb. egyidősek vagytok) csak a harag beszél belőle (düh, felindultság, "maaaajd én megmutatom neki!" - alapon). Jó lenne, ha megbeszélnétek, de túlságosan ne alázkodj meg előtte. Ha nem akar találkozni, akkor hagyd magára.
2020. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nők az érzéseik mentén élnek és ítélnek. Te úgy ÉREZTED, hogy nem volt veled őszinte, és ezt szóvá is tetted neki. Viszont alighanem tévedtél, és alaposan belegyalogoltál a gyomrába, amikor hazugsággal vádoltad, és még te vártad el az ő bocsánatkérését.
2020. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt velem őszinte tényleg... haverjai is elismerték
2020. nov. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!