Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg számít?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy csak akkor lesz csajod ha menő vagy az osztályba. Én meg egy visszahúzúdó gyerek vagyok de nagyon tetszik egy csaj. 1 éve voltunk osztálytársak de biztos emlékszik hogy visszahúzódó voltam. Ő eléggé az osztály közepe volt. Szerintetek van nála esélyem?

2020. nov. 16. 21:52
A kérdező szavazást indított:
Igen, van nála esélyed
Nem, nincs nála esélyed
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A menő srácok általában trófea gyűjtők, a csajozás nem egyenlő a párkapcsolattal. Miért ne lenne esélyed? Az, hogy ő osztály közepe volt, te meg nem, semmit nem jelent, ha el is utasít, nem ez alapján fog.
2020. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valamiért ez belém ragadt hogy csak a menőknek lehet barátnőjük. De nem lehet hogy le fog nézni mert én nem voltam annyira "népszerű" az osztályban mint ő.
2020. nov. 16. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Oké, látom a béka segge alatt van az önbizalmad! Szóval kapd össze magad, ha akarsz tőle valamit. Legyen önbizalmad és ne a kifogásokat keresd.
2020. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És hogyan lehetne több önbizalmam? Tudsz rá tippeket adni? Szerinted ha ráírok az a a jobb vagy ha egyszer élőben megpróbálok vele "véletlen" összefutni. Melyiknél lenne nagyobb esélyem a sikerre?
2020. nov. 16. 22:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a menőknek lehet barátnőjük, engem pl. kifejezetten taszítanak az ilyen fiúk. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy csöndes, visszahúzódó emberként jól illenétek egymáshoz egy nagyhangú, osztály közepe lánnyal. Elhiszem, hogy tetszik, lehet, neki is te, de nem biztos, hogy ő a legjobb neked.
2020. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha a csaj is ilyen "menő" nem sok esélyed van...

18/F

2020. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Érj el sikereket, lehet az bármi, tanulás, hobbi stb. Ne gondold magad kevesebbnek, mint bárki más. Nézz önfejlesztő, önbizalom növelő videókat. Beszélgess, barátkozz emberekkel, nem a legjobb időpont, de ahhoz, hogy legyen önbizalmad, tudnod kell kommunikálni az emberekkel.

Aztán már teljesen mindegy, hogy honnan közelíted meg. Nem kell szervezett "váratlan" találkozásnak lennie. Az is jó, ha ráírsz, nem ezen múlik.

2020. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-össel. Lehet jönni a tündérmesékkel, de egy visszahúzódó és egy nagyszájú, hangadó ember kapcsolata csak ideig-óráig működik úgy, hogy ne legyen állandó feszültségforrás az eltérő személyiség. Tapasztaltam én is.

A visszahúzódóknak ugyanúgy lehet párjuk, csak a saját “súlycsoportjukban” célszerű keresgélni, nem a menő extrovertáltak között.

2020. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én sem vagyok az osztály közepe mégsem volt hátrány
2020. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeljétek el hogy menő volt hanem csak mindenkivel jóba volt, nevetett mindig. Ne egy nagyon menő csajnak képzeljétek el.
2020. nov. 17. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!