Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor nem fog már fájni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor nem fog már fájni ennyire a szakítás?18/F

Figyelt kérdés

11 hónapja ért véget, kb 11hónapig is voltunk együtt pont. Nekem első "komolyabb"kapcsolatom volt, és hát, nemtudom hogy valaki volt-e már hasonlóan, de én nagyon szerelmes voltam, de mellette tudtam azt is hogy nem érdemel meg.(Az ellenkező nem egy könnyűvérű képviselője).

A kapcsolatunkban folyamatosan egyre jobbankimutatta a foga fehérjét, (az előző barátját miattam hagyta el), az a lényeg, hogy a végére talált egy mást, és engem konkrétan tönkretett. De tényleg, előjöttek a mentális problémáim(szorongás stb,), meghíztam nagyon, stb. Máig nem vagyok önmagam, már nem igazán szoktam rá gondolni, de néha-néha(legalább heti 1x), eszembejut a hiánya. Mikor múlik ez el teljesen? Volt valaki hasonló cipőben?


2020. nov. 20. 17:50
 1/5 anonim válasza:
35%
Na pont ezért kell a fiatal fiúknak MILF barátnő.
2020. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
3 2 1 MOST Lélegezz föl testvér, megszabadultál a szakítás fájdalmától, és újra nyugodt, békés lelkületű ember vagy.
2020. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakítás rongy érzés. Sokáig.

De ne bánd! Jön másik. Egy jobb, egy kedvesebb. Aki megbecsül. Aki viszonoz.


Amikor én voltam hasonló szituációban elképzelhetetlennek tűnt, hogy találhatok még egy ilyen jó lányt. De végül minden alkalommal sikerült. Csak ne add fel önmagad.


Szerencsére már hosszú ideje egy nagyon jó, stabil kapcsolatban vagyok. És ehhez lehet kellettek a korábbi csalódások is. Mindegyikből tanultam valamit. Mindegyiktől több lettem. Gondolj rá hálával és engedd el! Van jobb!

2020. nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miulxx válasza:
100%

Ezt elhiszem mivel nekem is konkrétan nemrég ért véget egy kapcsolatom , 1 évet voltam együtt a sráccal de mondhatni a végén kiderült hogy még is ő a könnyűvérű eset , szval megcsalt.Első mondhatni kapcsolatom és úgy szerelmem is volt , sokszor van hogy még eszembe jut , habár próbálkoztunk meg annyiszor. Csak ahogy a mondás is tartja aki egyszer csal az máskor is fog , emellett egyáltalán még tisztelettudó sem volt olyan szempontból hogy kb. egy napba telt mire egy üzenetemre válaszolt ..szval igen , ez van.

Most arra akarom rávilágítani a hangsúlyt hogy habár első szerelmed volt és fájdalmat érzel iránta de egy idő után jobb lesz, én most kezdtem el megint edzeni amiatt is hogy a bánatom és a haragom kiengedjem. Tudod ez a typic egy felülés vagy fekvőtámasz , dögöljön meg a csávesz mert a hátam mögött csalt !xD

Nagyon sokat segít ha a felesleges energiád ilyenbe fekteted bele és ráadásul izmos is leszel tőle , pluszba egészséges . Szóval a csaj következőnek csak bánni fogja hogy elhagyott :D

Emellett nyilván csináld azt amit szeretnél , hallgass zenét , gamerkedj , menj fel youtubra és nézd meg a kedvenc prank videósod stb.. bármi amire szívesen szánsz időt és úgy érzed hogy napról napra kevésbé jutt eszedbe a csaj :)

Remélem tudtam segíteni.

17/L

2020. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen. Voltam én is így. Nagyon gáz helyzet volt.

Mi segített?

1. Önvizsgálat. /Ki vagyok én?, Mit szeretek, Mit mért csinálok, Mi értem el eddig, Mit szeretnék mik a tervek....stb/

2. Egy öreg mondta régen a barátnők olyanok mint a villamos. Ha egyik elmegy jön a másik. Igaza volt.

Gondolom rájöttél sok lány van. Van választék bőven. És hidd el a lányoknak/nőknek is hasonló gondjaik vannak.

Ez az 1 nem érdemelt meg téged! Ennyi!!! Majd egy másik meg örülni fog, hogy egy ilyen frankó embert talált mint Te!!!

Ne legyél szomorú, nem számít már mi lett volna..... Neki nem számít! Neked se számítson!!! Elvesztette a szerencséjét Téged.... Így járt..

Tüzzél ki célokat magadnak és hajrá!!!!!

2021. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!