Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szerintetek komolyan gondolja? Kérlek aki tapasztalt ebben a dologban az íjon:)

Figyelt kérdés

A lényegre térve egy srácról lenne szó, aki az osztálytársam (akiért minden csaj oda van) de ezen nem is csodálkozom, mindenkit csak szédit szerintem nem is kell meséljem tovább..

Szóval én vagyok az, aki meg mondja neki a tutit és "beoltja" néha rosszul sül el de úgy 10-ik elején figyeltem fel rá, pl folyton bámult, és mikor beszélgetek is néz, meg úgy amblokk mindig a közelemben van, de olyan nap nem telik el hogy ne tudjon hozzám szólni, nem vagyunk olyan nagy beszélő viszonyban, úgy mind ő a többi lányal, amivel nem is lenne baj, csak már elegem van hogy folyton bennem keresi a hibát(mikor én meg hozzá sem szóltam, ok nélkül) a hibák alatt ezt értem pl olyan kis borzos vagy már megint és hasonló dolgok, tehát egy szóval mérgesít, de még is próbál nevetetni.

A haverjainak is engem oszt, már hallottam párszor, ezzel az egésszel nincs is baj, mert tudom hogy mi a célja.

Aztán komolyabbra fordultak a dolgok, ami rám is befolyással van sajnos, kezdtünk szemezni de nagyon hosszú ideig, meg ő is úgy olyan furán viselkedik velem. Majd keztem érezni iránta valamit, ami a mai napig is tart, szerintem más is látja rajtam és ő is, csak már nem tudom úgy beoltogatni mind a legelején, mert én jövök zavarba😂, csak rá nézek is elég, de nem kell magyarázzam mert szerintem értitek.

Csak már vizsgáztat engem a haverjaival, pl hogy ha elmegy mellettem akkor nézem e, és mind ezt a haverjai lesik, és féltékenyé próbál tenni a többi lányal, ölelgeti, puszilgassa őket meg az ölébe ütetgeti🤮 csak azért, hogy én milyen reakciót váltok ki, de a legrosszabb amikor a barátnőimmel csinálja ezt szereteti magát velük, és útána hozzám jön és engem mérgesít, ilyenkor meg tudnám folytogatni.

És ez így megy, sokszor suliba sincs kedvem járni, de mikor meglátom sokszor úgy a nyakában tudnék ugrani.

Nekem is volt párszor mikor fiú haverjaimal vagyok próbálom mérgesíteni őt de nem akakarom bántani ilyenekkel, mit tegyek hogy ne játszadozon így velem, akármit mondhat a haverjainak vagy bárkinek hogy így meg... s úgy meg, látszik a szemeiben hogy kedvel és hogy több van annál, csak annyiszor bántot már, és nem olyan bátor mind ahogy mutassa magát főleg mikor egyedül van🙂volt párszor olyan hogy hozzá értem vagy ő hozzám úgy hogy én is hoztam zavarba, de ennél több nem volt.

Tök gyerekes tudom, de mégis annyira nem tudom hogy mit tegyek.

És most hogy nincs suli, annyira hiányzik

Soha nem gondoltam volna hogy ez lesz a vége.

17/l



2020. nov. 21. 07:20
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem szoktam ilyet írni,.de először vegyél egy nyelvtan könyvet.


Lássa...

2020. nov. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, téged is pont ugyanúgy hülyít, mint a többi csajszit. Ha komoly szándékai lennének, akkor már lépett volna.
2020. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Élvezi, hogy ugrasz ezekre. Ne foglalkozz vele (és ne is akarj beszólogatni neki). 💩 le
2020. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, okosabb lennél ha tényleg a szokásodnál maradnál;))
2020. nov. 21. 08:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél a rosszfiúba. Volt már ilyen a történelemben.
2020. nov. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
100%

5.: Hát ez a csávó úgy rosszfiú ahogy a Hooligans huligánokból áll.. XD


Miben kell tapasztaltank lenni? Lányok ölembe ültetésében vagy csajok cukkolásában? :D Külön-külön műveltem őket de ritkán kombináltam. Amikor meg igen akkor viszonylag hamar leesett a csajnak, hogy most éppen nem cukkolni akarnám mert hát fizikai reakció meg dolgok. :D


Ellenben akik ténylegesen érdekeltek is azokhoz nyilván nem így közeledtem mondjuk úgy ötödik osztály után. :D Bár ez csak én vagyok, biztos van az az EQ/IQ szint ahol 17 évesen is az érdeklődés legit kifejezésmódja az, hogy valakit piszkálsz... kérdés hogy érdemes-e az ilyen szellemileg visszamaradott pasikkal foglalkozni.

2020. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

1 és vagyok, de még is téged néznek hülyének.


Ne foglalkozz vele, Han bátran nyelvtanozzal egy kicsit.


17 évesen annyira buta szintén vagy, már bocs.


Most gondolod ez nagy beszolas volt?

Meg privátba is elküldted?

Pont ugyanazt.

2020. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ohm én azt tudom tanácsolni hogy szard le. Tuti nem kellenél neki komolyabb kapcsolatra.💁‍♀️

De ezt most nem rosszból mondom, de a soraidból arra következtetek hogy ez egy vérbeli fuckboy.

2020. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is leginkább az jött le, hogy csak élvezi, hogy most már téged is megkapott mikor eleinte még te győzted le őt, most meg ő győzött. Inkább felejtsd el és keress egy kedvesebb fiút, biztos vannak még az osztályban/iskolában.
2020. nov. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!