Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan férfi vagy nő...

Van itt olyan férfi vagy nő aki komolyabb tapasztalattal rendelkezik internetes ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Privátban is beszélgetne akár, adna tanácsot. 28F

Szóval van azért kínálat, nem erről van szó, csak na, azért van pár dolog amiről jó lenne valakivel beszélni.


2020. szept. 21. 21:18
 1/7 anonim válasza:
Én csak erről tudok nyilatkozni, itt ne ismerkedjél. Itt a nők nem normálisak, felszínesek, magas igényük van, dagadtak, képekkel trükköznek, elérhetetlenek egész nap, egyszavas válaszokat írnak, helyesen nem tudnak több mondatot leírni. Katasztrófa az itteni nő felhozatal. Ráadásul, akik még rendben lennének, biztos nem ott laknak ahol te és több száz km távolság van. Illetve még az, hogy baromira nem veszik komolyan az itteni ismerkedést, csak hülyítik a pasikat, mellette XD smilekkal, röhögő fejekkel operálnak még a huszonévesek is, komolytalanok.
2020. szept. 21. 21:30
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt nem is szándékoztam, pedig régen nagy sikereket tudtam elérni itt.
2020. szept. 21. 22:07
 3/7 anonim válasza:

Tulajdonképpen úgy gondolom, hogy ejnye-bejnye kedves kettes az általánosításért! :D (ez csak neked :)

Egyébként ez tényleg nem társkereső, szóval ne várj tőle sokat. Meg amúgy a netes társkeresés lutri, nem tudhatod, ki van a másik oldalon :)

Én kommenteket olvasni járok, és ezoterikus továbbképzés miatt. Most már tudom, hogy tulajdonképpen nekem nincs is humorérzékem.

Azért ne add fel, és sok sikert! :)

2020. szept. 21. 22:17
 4/7 anonim válasza:
Kérdező, nem tudom, mit tekintesz tapasztalatnak, de nekem több komoly párkapcsolatom is volt már társkeresőről. Mi a kérdésed?
2020. szept. 21. 22:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Fuh tudom hajnal van, viszont rutinosabbnak tűnsz. Pár címkébe össze tudod szedni, hogy mikről van szó?
2020. szept. 22. 03:06
 6/7 anonim válasza:

Igen, én.


Nem ajánlom, férfiként ha nem tartozol a felső 10%-hoz akkor kb semmi értelme nincs a netes párkeresésnek, kb elpazarolt idő és energia a semmire.

Nőként persze más a helyzet, úgy simán össze lehet hozni ezer ajánlatot is akár.

De férfiként ha nem vagy top kategóriás akkor kb felkötheted magad.

2020. szept. 23. 12:52
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint határ eset lehetek, mert azért szokott akadni párjelölt és azért meglepődök, mert múltkori randim 10/8-as volt és volt ágyba bújás is, viszont sajnos folytatás nem.

Pont ezért akarok a témában kutakodni, mert szerintem lehetne magamon javítani, hogy jobbak legyenek nekem a feltételek.

2020. szept. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!