Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik fiú lány barátság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú lány barátság “plusz” érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. De ebben a kérdésben mindig elbizonytalanodom.

2020. nov. 21. 17:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
92%
Pont azt akartam írni, hogy volt egy fiú barátom akivel nem voltak plusz érzelmek közöttünk...aztán beugrott,hogy állítólag szerelmes volt belém😅
2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Na itt még jobban elfognak bizonytalanítani....


Szerintem létezik. Nekem vannak ilyen barátságaim:D

Húgként/bátyként bánunk a másikkal és így ennyi.

2020. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nekem van. Több mint 20 éve, és sose volt köztünk semmi, és semmi próbálkozás sem. Miért ne lehetne? Csak azért nem kívánunk meg senkit, mert ellenkező nemű.
2020. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van ilyen. Szerintem egyikőnknek se fordult meg soha a fejében a "továbblépés".
2020. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen haverság szerintem lehet

De én pl a legjobb barátnőmet szeretem annyira,hogy ha fiú lenne szerelmes lennék belé. Szóval húzós mert ha nagyon jól kijöttök és megszeretitek egymást abból könnyen szerelem lehet

2020. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném, hogy itt valami plusz érzelem hiányzana. Szerintem csak egyéni (erkölcsi) döntés kérdése, hogy valaki elmegy-e a testi kapcsolatig vagy nem, mert természetesen a kölcsönös mély szimpátia mellett egyéb szempontokat is figyelembe vesz az ember.
2020. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 October15 ***** válasza:
75%
Persze miért ne lehetne? Ok nyilván van olyan, hogy átcsúszik a dolog, vagy van benne annyi "plusz", hogy vonzónak tartod de könyörgöm nagyon sok random embert is vonzónak tartok miért ne tarthatnék egy barátot amúgy vonzónak? :D
2020. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Két osztálytársam tavaly óta így barátok (16 évesek vagyunk). Mindig szívattuk mindkettőjüket, hogy biztos tetszik neki a másik... De nem, tényleg csak jó barátok.
2020. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha egymásnak úgy barátai, hogy az egyik barát a haveri körből, de nem a legjobb, tehát a legmélyebb dolgokat nem egymással beszélik meg, hanem másik, de velük egynemű baráttal, úgy szerintem lehet csak barátság.

De ha már úgy alakult, hogy egymásnak a legjobb barátai, ott nagy eséllyel legalább az egyik többet érez idővel, mint barátság.

2020. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
amennyiben egyikük sem hetero – 100%, hogy létezik!😂😂
2020. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!