Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha szimpatikus nekem egy srác, aki fiatal, akkor egyből mondjam neki el az érzelmeimet iránta, vagy szépen fokozatosan adagoljam neki?

Figyelt kérdés
találkoztam egy sráccal, aki nekem nagyon szimpatikus volt, és szeretnék vele hosszú távon kapcsolatot létesíteni. Szerintetek lassan adagoljam neki az érzelmeimet, őszintén, vagy csak lassan apránként mondjam el neki, hogy mit is érzek iránta?

2019. dec. 19. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A kettő ugyan az.
2019. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? És te mennyi vagy? Ez is számít véleményem szerint.
2019. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne támadd le egyből, főleg, hogy lány vagy. Szépen lassan, fokozatosan mondd el neki, mit érzel iránta. Ha a vonzalom kölcsönös, ő is lépni fog valamit. :)
2019. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!