Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinézetileg olyan párotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézetileg olyan párotok van/volt aki tetszik, vagy beérted kevesebbel is csak hogy legyen valakid?

Figyelt kérdés
2020. nov. 21. 22:51
 1/9 anonim válasza:
93%

Semmi ertelme azert egyutt lenni csak hogy legyen valakid.


A kinezet edes keves egy kapcsolatba. Belsoleg kell rendben lenni.


Kinezetileg is tetszik a parom, de nem ez hatarozza meg hogy milyen ember. Azelott bele szerettem hogy tudtam volna hogy nez ki.

25/L

2020. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak olyannal jövök össze akihez külsőleg és belőleg is vonzodom. Azért hogy legyen valakim azért felesleges bele is kezdeni
2020. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha le kéne írnom az álompasimat kinézetre, akkor sokban különbözne a jelenlegi páromtól, de amikor ismerkedsz valakivel a személyisége és a viselkedése sokkal lényegesebb, mint a kinézete. Szóval nem igazán érzem, hogy beértem kevesebbel. Ha a személyisége más lenne, akkor hiába lenne a legtökéletesebb férfi a világon, de csak a kinézete miatt nem valószínű, hogy beleszerettem volna.
2020. nov. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Sosem voltam együtt olyannal, akihez nem vonzódtam, és őszintén szólva valószínűleg nem is tudnék, hiába próbálnám.
2020. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, olyannal vagyok aki tetszik kívül is, és belül is.
2020. nov. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem, soha.

Az a gond, hogy az álompasikra mennek a nők, mint tyúk a takonyra. Teljesen mindegy, hogy van barátnője, vannak olyan típusú nők, akik felajánlkoznak simán.

Na, most melyik helyes pasinak nem vonzó ez?

A szép nőket meg minden pali akarja.

Na, a mondanivalón lényege, hogy mindenki a maga megjelenési szintjén válasszon és akkor talán kevésbé éri csalódás.

2020. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Neten ismerkedtünk meg, eleiinte a pár kép alapján ami fent volt róla le akartam rázni. Nem mondanám hogy az esetem, de a személyisége annyira megfogott hogy most már ha ránézek azt mondanám hogy tetszik, mert a szépet látom benne. Bár nem jöttünk össze személyes okokból.
2020. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
38%

Hát akikkel eddig jártam azok nyilván tetszettek, azok is nyilván tetszettek akik iránt csak érdeklődtem, és azok is nyilván tetszettek akik irányába sikerült viszonzatlan szerelmet összehozni. Ettől függetlenül nyilván objektíven nézve a legszebb és a legkevésbé szebb lány között akihez a 3 kategória egyikével volt közöm az elmúlt 28 évben nyilván óriási a szórás.


Ennek baromi egyszerű oka van: személyiség. :) Előfordulhat, hogy éppen 1 olyan csajba futsz bele aki 10/10-es külső mellett bír azokkal a személyiségjegyekkel amit te keresel egy lányban/nőben és előfordul, hogy egy 4/10-es lány/nő rendelkezik velük. Mindkettő ugyanúgy feltudja kelteni az érdeklődésedet ha több iq-d van mint 85 és még egy kis eq is szorult beléd. Ez nem az elvárások leadása hanem az, hogy B+ olyan ember iránt érdeklődök aki ÉRDEKES és nem olyan iránt akinek jó segge van... bár ez utóbbi nyilván nem hátrány. :D

2020. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%
Ha szeretsz valakit akkor sose lesz ő csúnya számodra. Mindog 'kritizáltak' az ízlésem miatt, de valójában az történt hogy beleszerettem az emberbe, és onnantól minden apró porcikája a legszebbé válik. Pontosan ugyan úgy ahogy apukámra nézek és nem azt látom benne, hogy túlsulyos, hanem azokat a gyönyörű arcvonásait amivel rendelkezik.
2020. dec. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!