Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez annak a jele, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annak a jele, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Haverommal azt játszottuk, hogy random ráírunk egy lányra. Ráírtam egy Sára nevű lányra aki tőlem 60km-re lakik és nem válaszolt.


Nemrégen egyik haverommal, akivel fél évig rosszba voltam, kibékültünk és kiderült, hogy ez a Sára ennek a haveromnak az egyik barátja (csak barátok, haveromnak van csaja).

Na, be is mutatott ez a haver Sárának. Beszélgettünk is jó hosszan (a haverom társaságában sajnos) és kiderült,hogy egy tök rendes lány.. Nagy örömmel mesélt magáról, terveiről és kérdezett is.

Nem randi volt, csak baráti összejövetel. (és nem, ez a haver nem direkt akar összehozni ezzel a lánnyal - van rá esély, de 95% biztos vagyok, hogy nem).

Aztán hazaértem és láttam, hogy írt egy "Szia"-t és elkezdtünk beszélni ott is.


Tetszem neki? Beszélgetésnél jelezzem felé az őszinte szándékaimat vagy először csak barátkozzak vele?



2020. nov. 22. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimpatikusnak tűnsz neki hogyha rádírt :D

Először úgy gondolom barátkozz vele, ne csinálj hirtelen lépést.

2020. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus vagy neki
2020. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy szimpatikus vagy neki. Én nem kapkodnám el annyira a dolgot, szerintem ismerd meg egy kicsit mielőtt szerelmet vallanál neki.

Azonban fontos, hogy valamiképpen azért majd tudasd vele, hogy különleges számodra, nehogy félrerakjon a kispolcra.

2020. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Törődj vele első sorban, kérdezd meg reggelente, hogy hogy aludt, minden este kívánj jó éjszakát. Apróságnak tűnik, de sokat jelent. Érdeklődj, ismerkedj vele. Ezek az első lépések.. Aztán ha kicsit megismered utána célozgathatsz, elhívhatod randizni, ha akkor is tetszik még. Szépen fokozatosan csinálj mindent. Ne kapkodj. Egy jó kapcsolatot meg kell alapozni. A szimpátia megvan, innentől rajtad áll vagy bukik.

Minden esetre én sok sikert kívánok ☺️ remélem sikerrel jársz

2020. nov. 24. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doctorpls válasza:
Egyik ismerősöm mondta nekem, hogy nagyon fontos, hogy mindig kérdezgessük a lányt, mert azt szereti és lehet, hogy akkor kiderül, hogy barátként gondol csak rád, vagy lát benned több "fantáziát"
2020. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!