Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok és ő nem belem elakarom felejteni de nem megy 😭😭 mit tegyek ??

Figyelt kérdés

Ez a lány elhitette velem h szerelmes belem...es én hulye el is hittem neki....ertitek végre őrültem neki h szerelmes belem egy szép lány de mégse 🥺🥺

Miért csinálhata ezt velem??

Pedig én nem tettem semmi rosszat...azert nem kérdezem meg tőle mért posztós ki nevetne és mindenkinek elmondana h milyen lúzer vagyok !!

Piszkálodo és NYELVTAN NÁCIK kiémélyenek!



2020. nov. 23. 00:46
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Koromat nem írom nem tudom h más tetszik w neki de én nem ezt tutomra adta és meg ő bunkoskodik velem pedig én csak szerelmes vagyok belé és szégyelne egy ilyen ronda gyerekwl ossze alni mint én

Mer ő sokkal szebb nálam 😭😭

És ez a dolog miat soha nem lesz barátnőm 🥺

Pedig én próbálkoztam a kicsit ducibb lányoknál ne értsen senki fére én nekem mind1 h néz ki de tényleg csak szeresen engem valaki 😭😭😭😭

És ne mondjátok h legyek gazdag és akor jó nőim lesznek mer én nem jó nőt akarók ak8 csak a pénzem miát szeret engem 🥺🥺

Hanem azért mert kedves vagyok Még hogy meg adnék amit tudok de tényleg

Anyira rossz látni ahogy az ismerőseim kiposztolyak h nekik milywn jó hogy vanak párjuk és anyira boldogak h ez már nekem faj az tudat h nekem ilyenben soha nem lesz részem

Nem tudom h min változtassak h jobban tetszek a lányoknak

Azt le zártam magamban h azzal a csajal nem jöhetek ősze mer két külön világ vagyunk ő olyan mondhatni népszerű lány és meg strebernk sem mondanám magam mer rossz tanuló vagyok 🥺😟😟

Legalább lennék okos de még ase vagyok vágy jó képű az meg főleg nem vagyok 😟😟

Mikor bementem az osztály terembe mindenki röhögőt rajtam mer nem öltözködőm menőn meg h nem nézek ki jól.......de ez a lany istenem mikor latam a jeleket akor úgy éreztem hogy én is bejövök valakinek végre 😟😟

De aztán....

2020. nov. 23. 16:22
 12/40 anonim ***** válasza:
12%
Legyél...
2020. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Mi legyek utolsó? 🥺
2020. nov. 23. 22:24
 14/40 anonim ***** válasza:
25%
Amit a ... helyére beraksz.
2020. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Ennél értelmesebbet nem tudtál írni ??? Én azt hittem h itt kedvesebbek lesznek az emberek 😔😟🥺
2020. nov. 23. 22:40
 16/40 anonim ***** válasza:
34%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2020. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Na jólvan utolsó veled nem komonikalok
2020. nov. 23. 22:55
 18/40 anonim ***** válasza:
17%

"Azt hittem h itt kedvesebbek lesznek az emberek"

Tévedtél. A világban senkit nem érdekelnek a problémáid. Mindenki önző, saját magával foglalkozik. A problémáidra csak Te tudsz megoldást találni. Tipp: felejtsd el azt a k*rvát

2020. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Igazad lehet nekem is önzőnek kéne lennem mindenkinével mer én mindig kedves vagyok...csek ezt nem kapom visza


Mindig azt hittem h ha kedves leszek meg kedvelnek

2020. nov. 23. 22:58
 20/40 anonim ***** válasza:
2%
Köszönjük Zuckerberg jó munkát végeztél ismét.
2020. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!