Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális dolog ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ha egy 18 éves srác és egy 12 éves lány együtt van és eljegyezték egymást?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve vagyunk együtt és 1 éve ismerjük egymást. nem volt első látásra szerelem mert nem volt olyan a kapcsolatunk egymással hogy bármi is legyen, 4 hónap múlva újra elkezdtünk beszélni május 12-én össze jöttünk. már az első találkozáson volt csók és azóta együtt vagyunk. Voltak kissebb és nagyobb veszekedések de mindet túl vészeltük. Nagyon sokan akartak minket szét választani de nem tudtak. Azóta már meg is kértük egymás kezét október 16-án és szét választhatatlan a mi kapcsolatunk senki sem tud minket szét választani. Nagyon boldog kapcsolatunk van a kezdetek óta és azóta sem romlott semmi sőt egyre erősebb köztünk a kapocs.


Csak a véleményetekre lennénk kíváncsiak hogy mi a véleményetek erről a kapcsolatról ? Jöhet jó is és rossz is egyaránt


A lány 12 éves a én pedig 18 éves vagyok



2020. nov. 24. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
39%

Szóval megegyezhetünk, hogy az eljegyzésért nem fog börtönbe kerülni.

A többi meg még nem történt meg, csak spekuláció.

2020. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%
A csókot explicit leírta a kérdező... 7 hónapja vannak együtt, ha az első találkozáson már csókolóztak, akkor szerinted azóta nem mentek tovább?
2020. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%
A csók sem büntetendő. Hogy szerintem/más szerint mi történt, az max. egy erotikus történet tárgya lehet, nem a valóság.
2020. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
89%
Wtf?
2020. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!