Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túllépni rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni rajta?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve zárult le a 11 hónapos kapcsolatom. Nagyon szerettük egymást, viszont felém irányulva nagyon mérgező volt az egész. Egyik percben bántalmazott mind fizikailag, mind lelkileg, másikban tökéletes párként működtünk. Minden téren korlátozva voltam, nem lehettek barátaim, nem járhattam el sehova, még a családommal sem tarthattam a kapcsolatot. A kapcsolat utolsó 5 hónapjában már pszichológushoz kerültem, ami a szakítás után is folytatódott. Igaz én vetettem véget neki, mégis még mindig napi szinten sírok utána, pedig már majdnem 1 éve kapcsolatban él, és hónapok óta nem beszéltünk. A pszichológus nem segített, még 1 év után sem telik el nap anélkül, hogy ne hiányozna, és ne sírnék utána. Segítsetek kérlek, abszolút tanácstalan vagyok. 18/L

2020. dec. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1. az idő, 2. hogy találsz egy másik embert akit későbbiekben ugyan úgy tudsz szeretni.
2020. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, de vannak olyan nők, pl mint te...

Akiknek ez jó...

Mikor így bánnak velük, kutyával..

2020. dec. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Figyelj, kedves második. Ha szeretsz valakit, akkor egyszerűen mindent megteszel a másikért, és mindent elnézel neki. Ezért veszélyesek ezek a kapcsolatok, mert a bántalmazott fél, nem mer/nem tud mit lépni. Nagyon szerettem/szeretem őt, mert nekem ő volt az egyetlen akiről tudtam, hogy ezeken felül szeret, meghallgat és megért. Az életemben nincs sok stabil pont, és ő ezt nyújtotta nekem, mert amikor baj volt mintabarátként viselkedett.
2020. dec. 2. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Erről beszélek drága, ez van.
2020. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En is ilywnbol leptem ki csak o fizikalisan nem bantott...

De hidd el az ilyen ember nem szeret es o nem is szeretett teged ez fix... :(

2021. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!