Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha küzdök egy lány szerelméér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha küzdök egy lány szerelméér úgy hogy eddig flegma velem meg nem szeretne tőlem semmit akkor sok kedveskedéssel beszélgetéssel elérhetek valamit vagy inkább off?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva ülsz a lovon.

Futsz utána, mint egy pincsi, ő meg nagy kegyesen hagyja és szánakozva röhög rajtad legfeljebb, meg hízik az egója.

Erre te, hogy feltedd erre a koronát, minden még meglévő férfiasságodat hátrahagyva még jobban megaláznád magad neki.

Ha kicsit is nézne valamibe nem lenne flegma veled.

Off de nagyon, régen meg kellett volna már tenned.

2020. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem már volt olyan kétszer is, hogy a pasi egyáltalán nem tetszett. De tényleg, kicsit se.

De nagyon sokat beszgettünk, figyelt rám, udvarias volt, nagyon vicces. És egyszer csak azt vettem észre, hogy gondolok rá és várom a találkát.

Az egyikből 6 éves kapcsolat lett, aztán elfáradtunk :D

(35)

2020. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Nekem édesapám mindig azt mondta:

Sose fuss olyan szekér utàn, ami tudod, hogy nem vesz fel.

2020. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg azt hogy ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel.

Egyébként fater buszsofőr, szóval ő csak jártas a dologban:D

2020. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!