Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra összejöjjunk es megbocsas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöjjunk es megbocsassak neki?

Figyelt kérdés
Tehát... az a helyzet hogy 16 éves gimis lány vagyok és a barátom másodszorra(!!!) csalt meg. Vagy két hete történt de még mindig nem bírom feldolgozni. És két napja idejött az házunk elé es egy csokor rózsával bocsánatot kért és elmondta higy szeret. De kb ket hetig nem irt nem kert bocsanatot meg semmi. Es en szeretem de nem akarom visszafogadni hisz megcsalt. És ő pont az ,,fuckboy” fajta de velem mindig annyira aranyos volt meg annyi áldozatot hozott ertem igy nem mondhatom hogy csak a szexre kellettem mert tudom hogy fontos voltam neki és ő is nagyom az nekem. nélküle olyan üresnek érzem magam...

2020. dec. 20. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Én meg tudom érteni bizonyos esetekben a megcsalást, de ez nagyon nem az.

Te is csak egy punci voltál neki, semmi több.

2020. dec. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jatszadozik veled, kihasznalja az erzeseid. Ugy tesz, mintha teged szeret...

Tiltsd le mindenhol, kerüld

2020. dec. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tartod többre magad ennél?
2020. dec. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Stark2000 ***** válasza:
100%

Semmiképp ne adj neki még 1 esélyt. Még a második haggyán, mert van, akik tényleg megváltoznak. De hidd el, ha 2x megtette már, harmadjára is megteszi, pláne mivel visszafogattad. Úgy lesz vele, hogy áh, úgyis megbocsátasz neki megint. Engedd el, hagyd figyelmen kívül. Elhiszem, hogy nehéz és fáj, de hidd el, nem te vagy az egyetlen aki ilyen szituációban van / volt.

Egyébként meg sokszor az emberek hazudnak - van, hogy saját maguknak is. Megértem miért értetlenkedsz a viselkedését tekintve, hisz korábban, sőt, nem is olyan régen tette a szépet, a jót. Most pedig megcsalt. Van nagyon-nagyon hasonló tapasztalatom, csak engem nem megcsalással kapcsolatban ért ilyen csalódás. Mindenesetre, néha elkell engedni a racionalitást. Hiába kérdezgeted magadtól vagy akár tőle, hogy miért mondja a szépet, miért viselkedik veled olyan aranyosan, de közben megcsal.. hidd el, egyikőtök sem fogja tudni a választ. Néha csak így történnek a dolgok.

2020. dec. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez kérdés akkor ne.
2020. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Megnézném a srác fejét, ha azt mondanád, hogy előbb te is kétszer félrelépsz, aztán folytathatjátok, ha már egálban vagytok.
2020. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nagyon nem. Ne legyél már hülye.
2020. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ezek után nem érdemel több esélyt.
2020. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#6 miért gondolod hogy érdekelné?


engem sosem érdekelt hogy az aktuális barátnő mit csinál

2020. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ket hetig nem irt nem kert bocsanatot meg semmi

tudom hogy fontos voltam neki


Az egyik a valóság, a másik meg amit te gondolsz

Nagy szavakat mindenki tud mondani, egy csokor virág sem nagy dolog, de ebben a történetben te vagy a stabil pu-nci, akiért legfeljebb akkor kell megdolgozni (egy kicsit), ha más is volt.

2020. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!